Fuente
РАЗОМ | Це не формальність. Це – наш обов’язок.Указом Президента України від 1...
384 Vistas/Alcance
2025-08-13 07:16
Mensaje №10951
Це не формальність. Це – наш обов’язок.Указом Президента України від 16.03.2022 р. встановлено: щодня о 9:00 ми зупиняємося на хвилину мовчання, щоб вшанувати пам’ять кожного воїна та мирного жителя, яких забрала російська війна.Вимагаю від: міських голів, органів місцевого самоврядування, районних військових адміністрацій, керівників державних установ та органів влади, комунальних підприємств, керівників приватних підприємств, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, бізнесу, усіх інших структур та установ на території області, а також небайдужих громадян – неухильно виконувати цей Указ.Не може бути жодних «забули», «не почули», «ми були зайняті».Якщо у вас вистачає часу на каву, розмови чи телефон, значить вистачить і на одну найважливішу хвилину тиші.Щоденна хвилина мовчання – це не просто пауза. Це свідчення нашої пам’яті та вдячності тим, хто віддав життя за Україну. І це наш моральний обов’язок, байдужих бути не може.🕘 О 9:00 – вся Одещина стоїть.Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦