Fuente
nettle garden 🌿🔪🩸 | А найсмішніше, це коли фетфобію виправдовують тим, що це шкодить здоро...
43 Vistas/Alcance
2026-04-24 12:25
Mensaje №41245
А найсмішніше, це коли фетфобію виправдовують тим, що це шкодить здоров'ю. ПРИПИНІТЬ БЛЯХА ВІШАТИ ЛАПШУ НА ВУХА МЕНІ І ВСІМ НАВКОЛО, БО НАСПРАВДІ ВИ СРАТИ ХОТІЛИ НА МОЄ ЗДОРОВ'Я. Я помирала в спортзалі п'ять разів на тиждень, була найсильнішою і найвитривалішою з усіх свої знайомих, при цьому будучи в такому самому розмірі, як зараз. І всеодно, якщо я буду їсти перед вами фастфуд чи солодощі, то ви будете думати: "ну ясно, то треба менше жерти, щоб нормально виглядати", але якщо я буду їсти самі овочі, то ви думатимете "та кого ти обманюєш, ми всі бачимо твої жалюгідні спроби нормально харчуватись чи схуднути"...Проте навіть якщо я дійсно буду не здорова, то це аж ніяк не дає виправдання для фетфобної поведінки. Це просто ваша брехлива відмазка, адже ви не будете ставитися з меншою повагою до людини зі зламаною рукою, чи з ангіною, чи зі шлунковим розладом, чи навіть з якимось ментальним розладом чи захворюванням. Тому що насправді вас не турбує моє здоров'я, а лише те, як я виглядаю.Мене насправді майже взагалі не приваблюють чоловіки. В моєму колі спілкування ніколи майже взагалі не було чоловіків. Але, чомусь, попри це по сьогоднішній день, я не можу спокійно стояти поряд з ними в черзі в магазині, чи на велосипедній парковці, чи будь де поряд. Бо, як тільки я відчуваю потенційну увагу з боку представника протилежної статі приблизно мого віку, усе моє нутро починає викручувати від усвідомлення того, що я не можу стати красивішою ніж я уже є. І це при тому, що я не маю ні найменшої зацікавленості в цьому чоловікові - я буквально асексуалка десь на ароматичному спектрі, яка боїться і через це ненавидить чоловіків. Але глибоко в мені живе бажання бути привабливою для них, просто, щоб мене сприймали як повноцінну особистість (навіть, якщо я дуже добре знаю, що якби я була конвенційно привабливою, то моє тіло перетворилося б на публічну власність для цих чоловіків, для яких жінка повинна бути "як шматочок тортика").Тому коли Люсі Дейкус заспівала "always an angel, never a god.. i think I've been having revelations" вкінці Not Strong Enough, я одразу знала про що вона.#ace_diary