Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 088
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 492
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | В мене ж тепер з соціальних мереж - тільки LinkedIn. То тепер думки на...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
6 820 Vistas/Alcance 2026-01-18 10:35 Mensaje №804
В мене ж тепер з соціальних мереж - тільки LinkedIn. То тепер думки на подумать я беру звідти.А там, я чомусь попав в якісь дивні розмови про роботу з таймтрекером, який за тим як ти мишкою рухаєш слідкує і скріншоти робить. Справедливості заради - я ніколи не працював з трекером, і ніколи б цього не хотів. Бо якщо хтось буде переглядати скріншоти, то це звичайно його проблеми, але мені б цю людину було жаль. І хоч таймтрекери мене в житті оминули, я працював в аутсорсі. Я не знаю як зараз, але у всіх трьох аутсорс компаніях в яких я працював були time-sheets. Такі штуки, які треба було заповнювати в кінці тижня, де ти писав, що ти робив кожного дня. І логіка в цьому була - по ним нашим замовникам виставлялись інвойси. Всі ці застосунки виглядали так, ніби були породжені в глибинах пекла, програмістом який хотів щоб люди страждали. Вони були повільні, не красиві, і часто дуже не зрозумілі. Ненавидів їх. В 2017му я перейшов в свою першу продуктову компанію - Agoda. В кінці першого тижня я дуже сильно відчував бажання десь відмітитись, що я працював, заповнити якийсь ріпорт, і взагалі десь прозвітуватись.З цим питанням я підійшов до свого менеджера, і в нас стався дивний діалог: - Лєвон, а де мені прозвітуватись, що я на роботу ходив?- ти ж в офісі був?- був- ну вотЩе декілька тижнів я відчував дискомфорт, що я ніде не відмічаюсь, про те що я дійсно ходив на роботу :) але потім я получив першу зарплату, побачив що вона на місці, і мені платять гроші навіть якщо я ніде не відмічаюсь. І стало краще :) Щиро кажучи, до тайм щітів я б також повертатись не хотів. А ви як? Якось відмічаєтесь що на роботу ходите?