Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Коли я навчаю молодих менеджерів, або менторю інженерів які вирішують ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
9 140 Vistas/Alcance 2025-12-23 11:40 Mensaje №775
Коли я навчаю молодих менеджерів, або менторю інженерів які вирішують стати на шлях менеджера - я завжди стараюсь зрозуміти їх мотивацію. І якщо мотивація - не найкраща для менеджера - я чесно стараюсь їх відмовити від того, що б вони розглядали позицію менеджера. "Поганих мотивацій" є декілька, і одна з них - влада. Люди дуже часто впевнені, що в той момент, коли ти стаєш менеджером - ти можеш приймати рішення, які тобі потрібні. На щастя воно так не працює - рішення приймає система, в якій ти працюєш. Зазвичай, якщо ти підеш проти системи - вона тебе зжує і виплюне. Звичайно є виключення, але як ми знаємо - виключення тільки підверджують правила.Тому, якщо ти хочеш щось змінити, то тобі в першу чергу треба змінювати систему, щоб вона працювала інакше, і зміна яку ти плануєш - була частиною характеристики системи. На ринку України з пошуком роботи зараз відвертий пиздець. Людей на одну вакансію дуже багато. А коли людей на одну вакансію дуже багато - компанії можуть вибирати - так званий "ринок компаній". Раніше, коли вакансій було більше ніж людей, які шукали роботу був "ринок кандидата" - ринок, де кандидати могли обирати компанії, а отже це була робота компаній продати себе таким чином, щоб кандидат обрав саме їх. Чудові 15 років життя індустрії. Зараз продають себе кандидати. А компанії? А компанії ускладнюють процес інтервь'ю, додають багато етапів, і ускладнюють їх. Чому? Тому що можуть. Тому що на такому ринку вони стараються відсіяти тих, хто не зможе пройти. Чи це кращий метод найму ніж було раніше? А ніхто не знає. Але компанії вважають що так. Найгірше, що може робити кандидат зараз - це згадувати, як класно було багато років тому, ігноруючи те, що ринок змінився. І продовжує змінюватись. І звичайно - сваритись на той ринок. І якщо подумати, виходи тут тільки три:1. Прийняти правила системи і проходити 7 кіл пекла інтверью2. Створити свою компанію, і своїм прикладом показати, що можна наймати людей без декількох етапів інтервью3. Чекати поки ринок знову стане ринком кандидата, але тут фіг знає чи дочекаєшся Бути частиною системи важко - система не завжди погоджуєтсья, що ти найкращий пиріжечок.