Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Штош. Ось і пройшов WAWTECH - дводенна конференція в Варшаві, яку орга...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
9 390 Vistas/Alcance 2025-12-18 06:47 Mensaje №771
Штош. Ось і пройшов WAWTECH - дводенна конференція в Варшаві, яку організували DOU. Чесно - не знаю, на яку аудиторію розраховували організатори, але здавалось що учасники процентів на 85 українці: українські компанії, розмови за лаштунками, та і в цілому спілкування - всюди українська мова. За ці два дні поспілкувався тільки з трьома поляками, і то з двома в черзі за пивом :)І для мене, як для спікера, який хотів знову відчути дух конфи це було класно :) Я щиро відкайфував два дні, і поговорив з тими людьми за якими їхав: Gergerly Orosz ( авто The Pragmatic Engineer ), Іваном Куцкір ( Photopea ) і Микола Максименко ( Haiqu ). Микола - це для мене відкриття останніх декількох років, і я заздрю студентам які бувають на його лекціях.Сама конфа - офігенна. Мені реально сподобалось усе: і виставка, і спікери, і організація. Звичайно, якщо до чогось чіплятись - можна знайти. Але це була неймовірно збалансована конференція, як по темам, так і по активностям. Ну і під фінал: я їхав на конфу, і думав, що ну хтось зі мною сфоткається, або задасть питання. Але мені прям подарували відчуття "селебрітості": зі мною зробили напевно декілька сотень селфі, записали на кучу відео, і годин 8 з сумарних 12-14 годин на конференції - до мене підходили і запитували всяке різне. Одного разу я взагалі йшов від сцени до кімнати спікерів 2 з половиною години :) Дякую вам всім, що не забуваєте, і показуєте, що реальний світ добріший ніж інтернет :) Це було неймовірно приємно!І звичайно - окрема подяка DOU. Конфа топ. Цього дуже не вистачало!