Fuente
Думки, про які ніхто не питав | Ви ж напевно чули, що Мета зменьшує кількість модерації на своїх платф...
5 900 Vistas/Alcance
2025-01-09 05:14
Mensaje №380
Ви ж напевно чули, що Мета зменьшує кількість модерації на своїх платформах? Марк Цукерберг навіть зробив відосік, де росказав з чого Facebook почався, і як політични і інші сили заставили їх бути тим модерованим середовищем, яким вони є зараз. Звичайно, можна казати, що Марк нарешті очухався, і зрозумів, що модерація на платформі вже стає більш ідіотизмом, ніж захистом... Алееееее, всім зрозуміло, що це робота з новою адміністрацією президента. Доречі, смішно, але як і наш президент, Марк відх"єсосив демократів. Лол. Але присутність Ілона Маска біля Трампа, його ідеї по свободі слова, і так далі ніби то показують, що платформи нарешті виходять з того стану, де заборонено все, окрім повєсточки. І це - добре. Ловіть передбачення: наступними хто зменшать цензуру будут OpenAI. Якщо ви пробували ChatGPT, для того щоб поговорити про якісь політичні речі, або намалювати картинку ( я колись, ще з часів твітора, старався намалювати українське село з дронами - ChatGPT відмовлявся :) ) - то завжди получали відповідь, що ChatGPT про таке говорити не може. І тут я скажу те, чого не очікував. Я погрався з Grok ( AI від X ), і потестував його на всьому: від малювання політичних діячів, розмови про контраверсійні теми, і до генерування еротичних історій ( чесно, індустрія фанфіків просто й*бнеться ) - і він зі всім впорався в десяткі разів краще, ніж ChatGPT. Відверто - дуже не поганий ШІ. Ну а з тим як tech-bros починають один за одним підтримувати нову адміністрацію - такий гравець як OpenAI просто не встоїть.