Fuente
БЛІЦ | Ніколи такого не було і ось знову У соцмережах уже третій день поспіль...
4 060 Vistas/Alcance
2026-05-28 11:50
Mensaje №4763
🫠 Ніколи такого не було і ось знову У соцмережах уже третій день поспіль обговорюють кавʼярню Hogo на Подолі, яка постраждала від нещодавнього обстрілу. На ранок після прильоту власники кавʼярні почали наливати каву містянам — і цей кейс доброти сильно завірусився. Наскільки, що засновник monobank пообіцяв їм допомогти з ремонтом, а у заклад вишикувались черги. Тож вони на хвилі хайпу ще й збір на відновлення відкрили. А потім виявилось, що власники — не зовсім ті "герої", якими їх уявляли: лайкають російське та ведуть соцмережі російською. І тепер їх уже кенселять. Той же пан Гороховський опитування в тредсі проводить, чи варто робити їм обіцяний ремонт.Нічого дивного, бо "це ж було вже" — можемо згадати кейс дівчини, яка на кордоні борола ватного італійця та стала зіркою тредса. Допоки на неї також не знайшли компромати та не почали хейтити. І, більш того, подібного буде ще багато, бо так віруситься інфа в соцмережах. Тож задачка із зірочкою для брендів — не пригати в швидкі ситуативи :)#кейс