Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Євген Кузик
Añadido 14 jul. 2024

Євген Кузик

@yevhen_kuzyk
Número de suscriptores: 338
Fotos: 1,000
Videos: 103
Enlaces: 350
Descripción:
Телеграм-канал медика, громадського діяча, депутата Львівської міської ради

👥 Número de suscriptores

338
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -25

👁️ Vistas promedio por mensaje

113
Promedio/Día:: 89
Promedio/Tiempo:: 79
ERR: 33.43%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 63 26-06-16 18:22
​​Сьогодні на засіданні комісії охорони здоров’я та соціального захисту розглянули проєкт ухвали щодо реалізації проєкту будівництва нового хірургічного корпусу в межах екосистеми UNBROKEN на вул. І. Миколайчука, 9 у Львові у форматі державно-приватного партнерства.Проєкт передбачає будівництво сучасного шестиповерхового медичного комплексу площею понад 31 тис. кв. м, розрахованого на 220 ліжкомісць. За задумом, приватний інвестор забезпечуватиме фінансування, будівництво та технічне обслуговування об’єкта, а власником майна залишатиметься територіальна громада Львова.Під час обговорення детально розглянули запропоновану модель реалізації проєкту, джерела фінансування та можливі зобов’язання сторін. Оскільки йдеться про масштабну інвестиційну ініціативу вартістю понад 115 млн євро, яка матиме довгостроковий вплив на медичну галузь міста, питання потребує додаткового вивчення та аналізу.Саме тому вирішили перенести розгляд даного питання, щоб мати можливість детальніше опрацювати всі аспекти його реалізації та ухвалити виважене рішення.📌 Також під час засідання комісії підтримали зміни до Календарного плану заходів управління соціального захисту на 2026 рік та виділення додаткових 437 тис. грн для підтримки діяльності Львівської обласної організації «Союз Чорнобиль Україна».#ЄвропейськаСолідарність
👁 74 26-06-09 16:50
​​Підтримка медицини, доступності та соціального захисту - це не про цифри у документах. Це про якість життя людей.Сьогодні на комісії охорони здоров’я та соціального захисту підтримали низку важливих рішень для нашої громади⬇️▪️Передбачили закупівлю 40 путівок на оздоровлення для ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Це люди, перед якими держава та громада мають особливий обов’язок вдячності та підтримки.▪️Підтримали виділення додаткових 10 млн грн на реалізацію проєкту «Рух без бар’єрів». Йдеться про створення інклюзивного простору, безбар’єрних маршрутів, реабілітаційних зон та спортивної інфраструктури для пацієнтів, зокрема тих, хто проходить відновлення після протезування.▪️Також підтримали виділення 16,8 млн грн для 4-ї міської поліклініки. Це дасть можливість провести ремонти, оновити ліфтове обладнання, покращити доступність закладу та створити сучасні умови для пацієнтів і медиків.Окремо підтримали Програму соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2026–2027 роки, яка визначає ключові пріоритети розвитку Львова в умовах воєнного часу.Попри всі виклики сьогодення, місто має продовжувати інвестувати у медицину, безбар’єрність та соціальний захист. Саме такі рішення формують сильну та відповідальну громаду✔️#ЄвропейськаСолідарність
👁 72 26-06-05 18:02
​​Професійне зростання та робота для розвитку громад - навчання на програмі «Good Governance» завершено! 🎓Ці кілька місяців інтенсивної роботи, дискусій та нових ідей пролетіли надзвичайно швидко. Офіційно завершив навчання на сертифікатній програмі «Good Governance» («Добре врядування: стратегічний розвиток і портфель проєктів громад») у Школі публічного управління Українського католицького університету.Програма стала не лише цінним навчальним досвідом, а й простором для обміну думками, практичними кейсами та баченням післявоєнного розвитку України. Три навчальні модулі, командна робота, дискусії та робота над проєктами вкотре підтвердили: сильні громади формуються через відповідальне лідерство та співпрацю.Щиро дякую організаторам, викладачам та команді Школи публічного управління УКУ за високий рівень програми та неймовірну атмосферу.Особлива подяка - учасникам програми за синергію, нові знайомства, спільні ідеї та мотивацію рухатися вперед.Продовжуємо працювати для розвитку наших громад та сильної України 🇺🇦#GoodGovernance #УКУ #ПублічнеУправління #СтратегічнийРозвиток #Львів
👁 85 26-05-27 18:30
​​Мав нагоду відвідати круглий стіл «Не залишитись наодинці: діалог про розсіяний склероз», який відбувся у Львові до Міжнародного дня розсіяного склерозу.Це була важлива та відверта розмова про людей, які щодня живуть із цим діагнозом. Під час зустрічі говорили про те, наскільки важливими є не лише якісна медична допомога, а й людська підтримка, доступна реабілітація, психологічний супровід та комфортне міське середовище.Найбільше запам’ятались особисті історії людей, які, попри хворобу, продовжують працювати, створювати сім’ї, виховувати дітей та жити активним життям. Такі приклади вкотре показують силу людей та важливість того, щоб вони не залишались сам на сам зі своїми труднощами.Окремо піднімали питання доступності лікування, ранньої діагностики та необхідності більш системного підходу до допомоги людям із розсіяним склерозом у Львові.І найголовніше - вже найближчим часом спільно з Управлінням охорони здоров’я, експертами та фахівцями, які були присутні сьогодні на зустрічі, працюватимемо над напрацюванням системних та ефективних рішень. Йдеться про створення кращих умов для ранньої діагностики, доступу до необхідних медикаментів, психологічної підтримки та повноцінної реабілітації пацієнтів. Адже якість і доступність медичної допомоги, турбота про людей та здоров’я громади залишаються нашим ключовим пріоритетом.
👁 68 26-05-26 06:30
​​🏥 На засіданні комісії охорони здоров’я та соціального захисту підтримали низку важливих рішень для розвитку медичної сфери Львівської громади⬇️Зокрема, погодили понад 1 млн грн на безоплатне забезпечення чотирьох дорослих пацієнтів із фенілкетонурією спеціалізованим медичним харчуванням.Також підтримали 8 млн грн для забезпечення роботи кол-центрів, реєстратур та працівників медичних закладів, які мають понаднормове навантаження.Окрім цього, комісія підтримала понад 10 млн грн на оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів громади, зокрема:▪️ понад 1 млн грн - на офісний оглядовий гістероскоп для ЛДЦ «Мазепи»;▪️ понад 4,8 млн грн - на ендоскопічне обладнання для гастроскопії та колоноскопії для ЛДЦ «Погулянка»;▪️ понад 4 млн грн - на мобільний рентген-апарат для ЛДЦ «Погулянка»;▪️ 200 тис. грн - на рентгенологічне обладнання для КНП «Стоматологічна поліклініка №1».Працюємо над тим, щоб медична допомога у Львівській громаді ставала якіснішою, доступнішою та сучаснішою#медицина_Львова
👁 76 26-05-22 16:59
​​Вчора мав честь взяти участь у відкритті Фахової школи дитячих стоматологів «Сучасна дитяча стоматологія - доказова медицина та клінічний досвід». Розповів колегам про нашу міську ініціативу «Здорова усмішка з дитинства».Нагадаю, 24 липня 2025 року під час сесії Львівської міської ради я озвучив депутатський запит, у якому закликав впровадити систему профілактики карієсу в закладах дошкільної освіти.Сьогодні проєкт уже успішно діє практично у всіх дитячих садках Львова! Малеча вчиться правильно чистити зуби після обіду, перед тихим сном, сприймаючи це як цікаву гру, а не обов’язок. Таким чином, діти формують корисні звички ще з дитинства.Щиро дякую команді львівських дитячих стоматологів - Галині Солонько, Ірині Поташник, Вікторії Іванчишин за реалізацію цього проєкту, а Андрію Закалюку - за всебічну підтримку та сприяння в його впровадженні.Також надзвичайно вдячний Президенту Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології п. Ларисі Хоменко за високу оцінку нашої роботи! Це почесна відзнака за те, що надихаєте і об’єднуєте професійну спільноту навколо важливих змін.Працюємо далі задля здорових та щасливих усмішок наших дітей! 🇺🇦#здорова_усмішка
👁 88 26-05-01 14:25
​​❗️ Чому я не голосував?!?Вчора 34 депутати Львівської міської ради проголосували "ЗА" передачу частини центральної площі міста в оренду приватній компанії. Ми, депутати, які не підтримали це рішення, прямо заявляємо: це голосування - політична відповідальність кожного, хто натиснув “за”.Вибір є завжди. Вчора кожен мав змогу його зробити: на користь громади – з думкою про збереження історичного Львова; на користь локального комерційного інтересу - з готовністю ризикувати знищенням історії міста і його майбутнього.Вчора нам пропонували голосувати не за “паркінг з благоустроєм”. Депутати голосували "ЗА" фактичну передачу площі (основної проїзної артерії) в самому центрі Львова у приватні руки. І це - принципово інша реальність. Вперше в історії міста Львова депутати власними голосами передали частину центральної площі міста в оренду приватній компанії в користування на 10 років, а річна орендна плата становитиме 153 тисячі гривень, а це 420 грн / день.Чи були альтернативні рішення? Чи можна було під час будівництва готелю облаштувати одночасно й підземний паркінг? Чи місто б заробляло більше від оренди паркомісць на цій ділянці, які існують сьогодні? В теорії, так. Натомість місто отримує ще й:• перекриту площу на невизначений термін;• важку техніку в історичній забудові; • ризики для транспортної системи. Навіть офіційне моделювання показує зростання затримок, збільшення навантаження та ускладнення руху в центрі міста. Тобто рішення прийняте всупереч технічній логіці. Це прецедент. Тому, ми звертаємось до міського голови з проханням накласти вето на це рішення.Це вже не про паркінг.Це про відповідальність перед майбутніми поколіннямиА що думаєте Ви?
👁 87 26-03-17 20:20
​​Сьогодні працював на комісії охорони здоров’я та соціального захисту.Отож, розповім про рішення, які прийняли⬇️▪️Підтримали програму реабілітації ветеранів через мистецтво. І це не про «красиво» — це про відновлення. Про можливість прожити досвід, який словами часто не поясниш. Через тексти, вистави, розмови, творчість. Бо інколи саме мистецтво дає шанс знову зібрати себе.▪️Також погодили фінансування у розмірі 5,7 млн грн для створення інклюзивного простору в межах вулиць Миколайчука – Мазепи – Орлика. Йдеться про безбар’єрні маршрути, пішохідні та теренкурні доріжки, реабілітаційні зони, спортивні майданчики та облаштування терапевтичного парку для повного циклу відновлення, зокрема для протезованих пацієнтів.▪️І ще один важливий крок - розширення програми доступності: збільшили перелік адрес, де встановлять пандуси, підйомники або замінять ліфти для людей з інвалідністю та порушенням зору.Війна триває. І поки вона триває - наша відповідальність захищати, відновлювати та підтримувати тих, хто цього потребує.#ЄвропейськаСолідарність
👁 78 26-03-13 20:33
​​Сьогодні завітав у відділення допоміжних репродуктивних технологій Лікарні Святої Анни на День відкритих дверейМав нагоду побачити, як сучасні технології допомагають українцям наблизитися до омріяного батьківства.У відділенні репродуктології Лікарні Святої Анни – єдиному серед міських комунальних медзакладів Львова – допомагають здійснити мрію про батьківство. Під час Дня відкритих дверей відвідувачі змогли ознайомитися з умовами роботи відділення: оглядові кабінети, операційна для ембріотрансферів, кріосховище для зберігання біоматеріалу та палати для пацієнтів.Особливо важливо, що з січня тут діє програма для захисників і захисниць України – вони можуть безкоштовно заморозити свій біоматеріал, щоб зберегти можливість стати батьками у майбутньому. Також відділення проводить безоплатне ЕКЗ за Програмою медичних гарантій НСЗУ.Ця тема для України дуже важлива. У 2025 році народилася найменша кількість дітей за всі роки незалежності – 168 тисяч. Тож розвиток репродуктології та доступ до державних програм, зокрема для військових, має велике значення.Дякую команді лікарні за професіоналізм, турботу про пацієнтів та щоденну працю🤝#ЄвропейськаСолідарність
👁 98 26-02-27 17:57
​​Фракція «Європейська Солідарність» прозвітувала про роботу у 2025 році Протягом цієї каденції разом із колегами зосередилися на трьох ключових напрямах:▪️ підтримці Збройних Сил оборони України;▪️ вшануванні памʼяті Захисників і Захисниць;▪️ зміцненні стійкості громади - щоб місто могло функціонувати, ухвалювати рішення, підтримувати людей та зберігати єдність.Окремо хочу відзначити розвиток медицини. Завдяки спільній роботі нам вдалося:▪️ продовжити та вдосконалити міську програму «Здоровʼя львівʼян» - у 2025 році преміювали не лише кращих сімейних лікарів, а й їхніх медичних сестер;▪️ впровадити програму «Забезпечення інсуліновими помпами та витратними матеріалами дітей із цукровим діабетом 1-го типу»;▪️реалізувати ініціативу «Здорова усмішка», де діти з раннього віку навчаються правильній гігієні ротової порожнини.Це - результат спільної роботи. За кожним рішенням стоять десятки зустрічей, робота у профільних комісіях, підготовка запитів до виконавчих органів та ініціативність мешканців.І вкотре наголошую: саме ваша активність допомагає нам краще розуміти потреби громади та втілювати їх у життя.Відкритий до ваших ідей та пропозицій 🤝🔗Детальніше ознайомитися зі звітом можна за посиланням.#ЄвропейськаСолідарність