Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк
Añadido 06 ene. 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Número de suscriptores: 3 204
Fotos: 426
Videos: 93
Enlaces: 178
Descripción:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Fuente

Нагорняк | Послухав я разів 6-7 всі ці заявки. Бо перше враження завжди оманливе....

Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
3 320 Vistas/Alcance 2026-01-08 15:18 Mensaje №586
Послухав я разів 6-7 всі ці заявки. Бо перше враження завжди оманливе. І всім іншим раджу спочатку, перед тим як за щось голосувати послухати 2-3 рази мінімум.Не здивований, що все погано. Бо це найгірше, з 15ки. Мене вчергове дивує чим займались рік Хаят і Мон Фіа, люди рік майже нічого не випускали, заради чого? Ось цього? Слабка підготовка, якщо люди дійсно ставлять все на цей конкурс. Вчергове підтвердження, що краще робити просто музику і будувати системно карʼєру ніж надіятись на відбір ЄБ. І навіть з найгіршою своєю заявкою, Андрій найкращий серед найгірших. Очевидно, що він той 10 учасник.Всі інші, хотіли більше потрапити на Нацвідбір ніж виграти участь на ЄБ. Єдина хто порадувала це Анстей, класна пісня, але не на Нацвідбір. Настя і Андрій почуйте, треба перекласти на українську і випускати!Гарна пісня, з потенціалом для тт, радіо і стрімів.Потенційно, це має бути гарний відбір з яскравими учасниками. І вірю, що нічого не вирішено і Яна далеко ще не виграла. Є багато цікавих пісень, плюс не забуваєм, що номер може все змінити.пс: можливо детально, зроблю розбір кожної пісні у відео, якщо буде час!