Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк
Añadido 06 ene. 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Número de suscriptores: 3 204
Fotos: 426
Videos: 93
Enlaces: 178
Descripción:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Fuente

Нагорняк | Думки про «Жив пес Сірко»Трошки із запізненням, але тільки знайшов час...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
3 910 Vistas/Alcance 2026-01-05 11:23 Mensaje №584
Думки про «Жив пес Сірко»Трошки із запізненням, але тільки знайшов час для мюзиклу. Тим паче оцінки людей в тредс дуже різнились, але переважна більшість на які потрапляв були негативні.Особисто я не мав ніяких очікувань. Одразу було зрозуміло, що це не буде чимось масштабу мюзиклів з 2000-х.Треба брати до уваги багато чинників:1. Це робив Мегого, який не дуже щедрий на бюджети для свого музичного контенту.Думаю всі розуміють, що купується підписка Мегого в першу чергу НЕ для перегляду їх муз.каналу чи премії з мюзиклом. Особисто у мене вона тільки для спорту. Тож очікувати шаленого продакшену, як в роботах з 2000х, вже не варто. 2. це ДЕБЮТ Василя Байдака, як режисера. З усією повагою до творчості Васі (яка мені імпонує), дебют у подібному жанрі - дуже важко і не всім він вдається.3. Завідомо, було зрозуміло, що там не буде нових пісень, написаних спеціально під мюзикл. А це одразу вже забирає будь-які очікування. Бо це першочергова цінність всіх мюзиклів нульових.4. Мюзиклу на свята у 2025-26 роках треба конкурувати з контентом з телевізора і ютуба. Тож треба був шалений пуш промо, а його не було. Sweet Tv Original, продемонстрував із «Зрадниками», як можна заполонити кожен куточок онлайну і офлайну, якщо компанія вірить в проект і вклала в нього чимало грошей. Мегого - цього не демонструвала. Вони шукали компроміси, як в фінансах, як в промо, як в піснях, так і в запрошених зірках. Візьміть на противагу промо у 2000х, там було простіше і зрозуміліше продавати подібний продукт.Тож вже передумови «Жив пес Сірко» не давали надії на величезний успіх. Мої очікування були на разовий продукт, який таким і став.І це нормально. Це цеглинка в досвід молодої індустрії, яка створює контент на обмежених ресурсах.Тож давайте про сам мюзикл, тезисно:- стратегія з «акторами» блогерами, співаками і гумористами - це провал. Вони не вміють давати різну палітру акторської гри. І це НЕ проблема в Даші Кубік, Позитиві чи Марку, це проблема режисера та кастинг-директора. Це все треба було розбавити сильними класичними акторами. Які б давали впевненість і подавали матеріал більш цілісно. Чи взяти акторів/музикантів Чуприненко, Муленко, Матюхін та інші. Але скоріш за все треба було спочатку продати ідею керівництву і спонсорам, а тут треба - ІМЕНА. Невідомий актор з театру на лівому не підійде(- З хорошого, вдалося передати вайб новорічного мюзиклу і приємної магії. Це в першу чергу заслуга операторів, постпродакшену. Молодці!- Єдине, що могло спасти це все, (це те про що я вже писав) повністю новий музичний матеріал. Але це дорого і на це треба час і гарний музичний продюсер і композитор. В моїй голові ідеальний тандем це Джеррі Хейл і Ваньок Клименко. Думаю, якби вони поставили за мету написати з десяток сильних пісень, цей чи будь який інший мюзикл, став би найкращим за останні 10-15 років.- Інтеграції - це біль. Але тут не проблема команди, сценариста, чи Васі. В першу чергу це проблема замовників, які вимагають забагато. Я не уявляю як НЕ КРІНЖОВО можна було вкласти поставлену задачу з текстом, який був обовʼязковим (на скільки, я розумію) в інтеграції. Для мене реклама в подібному продукті, це про щось ледь помітне. А не 15 згадувань Філео/за хвилину. Чи анотація акції банку.Загалом, я радий що це відбувається. Це досвід, як і для команди, так і для глядача. Тож впевнений, що далі буде краще і якісніше. Ставлю «Жив пес Сірко» - 6,5