Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЯМаріуполь. Чернівці
Añadido 06 ene. 2025

ЯМаріуполь. Чернівці

@yamariupol_chernivtsi
Número de suscriptores: 692
Fotos: 18,700
Videos: 1,450
Enlaces: 3,450
Descripción:
🏢Наша адреса: Чернівці, вулиця Олекси Алмазова, 6 (колишня Кутузова) 📱Зв'язок для консультацій з приводу будь-яких послуг центру: +380 504 056 314 ⚓Наш Facebook: https://www.facebook.com/yamariupolchernivtsi ⚓Графік роботи: пн.-сб.; 08:00-18:0
Fuente

ЯМаріуполь. Чернівці | Поки ми в Страсбурзі говоримо про відновлення справедливості для нашої...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЯМаріуполь. Чернівці ЯМаріуполь. Чернівці @yamariupol_chernivtsi
124 Vistas/Alcance 2026-04-02 13:03 Mensaje №20880
Поки ми в Страсбурзі говоримо про відновлення справедливості для нашої громади, Господарський суд Донецької області ухвалив рішення про відшкодування Маріуполю 50,14 млн грн збитків з боку рф.У грудні 2025 року Маріупольська міська рада подала позов до міністерства юстиції рф про стягнення майже 1,2 млн доларів США (еквівалент 50,14 млн грн за курсом НБУ на дату подання позову).Позов стосувався втрати майна внаслідок збройної агресії та окупації громади. Зокрема, Маріупольська міська рада була позбавлена можливості володіти, користуватися та розпоряджатися будівлею Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Маріуполь, проспект Миру, 107, а також усім майном, що в ній знаходилось.31 березня 2026 року суд повністю задовольнив позовні вимоги та постановив стягнути кошти з російської федерації на користь Маріупольської міської ради. Такі судові рішення — це лише один з кроків до відшкодування завданих збитків. Разом із фіксацією руйнувань та внесенням заяв в Міжнародний реєстр збитків, вони мають стати основою для майбутнього міжнародного компенсаційного механізму. Також паралельно продовжуємо збирати свідчення від маріупольців щодо вбитих російськими військами цивільних під час облоги міста.Разом з громадою, українськими та міжнародними правозахисниками інституціями працюємо, аби притягти державу-агресора до відповідальності.Підписатися