Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila
Añadido 14 jul. 2024

Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila

@xysmila
Número de suscriptores: 13 192
Fotos: 27,600
Videos: 5,650
Enlaces: 13,200
Descripción:
Всі новини, треш та гумор тут 🔥 Хуйова Сміла. У мене є мрія змінити назву на Хороша Сміла. Адмін: @xyevadmin Інст: @xysmila2 Фб: https://www.facebook.com/share/1GWbRf3cW6/ Група віддам безкоштовно: https://t.me/viddam_smila
Fuente

Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila | Ну шо, трошки потеплішало і знову тут зі своїми нагадуваннями про якус...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila @xysmila
3 130 Vistas/Alcance 2026-05-04 08:34 Mensaje №47874
Ну шо, трошки потеплішало і знову тут зі своїми нагадуваннями про якусь мєрзость😁З потеплінням кліщі знову лізуть з кожного куща. Вкусить — і маєш шанс зловити хворобу Лайма або енцефаліт. Не весело, бо це не просто «почухав і забув» — це пиздець.Кліщі не тільки в лісі. Вони вже шастають і по дворах, і біля гаражів.❗️Швидко витягнув — не врятувався. Інфекцію міг упустити одразу.Роздавив — і шо? Бігом до лікаря!!! Не геройствуй.Що робити?Одягай все, що закриває шкіру, пшикайся, як на зомбі-апокаліпсис, і оглядай себе після кожної вилазки.Репеленти не вбивають. Але кліщів відлякують. Краще смердіти, ніж валятись у лікарні або ще гірше, шоб баба тебе забрала.Ну шо, трошки потеплішало і знову тут зі своїми нагадуваннями про якусь мєрзость😁З потеплінням кліщі знову лізуть з кожного куща. Вкусить — і маєш шанс зловити хворобу Лайма або енцефаліт. Не весело, бо це не просто «почухав і забув» — це пиздець.Кліщі не тільки в лісі. Вони вже шастають і по дворах, і біля гаражів.❗️Швидко витягнув — не врятувався. Інфекцію міг упустити одразу.Роздавив — і шо? Бігом до лікаря!!! Не геройствуй.Що робити?Одягай все, що закриває шкіру, пшикайся, як на зомбі-апокаліпсис, і оглядай себе після кожної вилазки.Репеленти не вбивають. Але кліщів відлякують. Краще смердіти, ніж валятись у лікарні або ще гірше, шоб баба тебе забрала. 🤐  XYSMILA | ПІДПИСАТИСЯ