Fuente
Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group | 2.5 години лекції на курсі. Говорили про Demand Gen (частина 1)Під час...
578 Vistas/Alcance
2025-05-15 19:00
Mensaje №478
2.5 години лекції на курсі. Говорили про Demand Gen (частина 1)Під час лекції майже не було питань, бо мене дуже «несло», тому що я більше говорив про те, чому швидше за все в них не вийде робити demand gen, як і в більшості ІТ компаній.Класний органічний контент можна створювати тільки якщо ти добре розумієш цільову аудиторію і дійсно хочеш принести їм цінність, а не просто продати. І в невеликих та середніх компаніях фаундер має бути головним носієм бренду і місії, яку бренд транслює через контент, бо маркетолог це просто людина, яка хоче отримати зарплату за свою роботу і яка думає про свої проблеми, а не про вашу аудиторію і ваш бізнес. І більшість спроб «хакнути Linkedin”, або «писати, бо так треба» закінчуються нічим, просто шумом і видимістю активності. До того як переходити до тактик потрібно чітко зрозуміти чим ви хочете ділитись, що ви хочете донести, в що ви вірите і чи взагалі ви щось таке хочете і знаєте про свою компанію. Звичайно що можна робити сірі, звичайні речі і є круті маркетологи які можуть зробити щось навіть цікаве. Але найкрутіше народжується з ДНК компанії і щирого внутрішнього бажання розвивати ринок + власної цікавості до теми про яку ви говорите, а не просто заробляти. Тому якщо цього в компанії немає, то можливо і немає сенсу починати в намаганнях обдурити самих себе. Це ок просто вкидати гроші в рекламу, отримувати клієнтів і мати системний бізнес поки сходиться математика. І теж ок постити щось, щоб профіль не виглядав мертвим. Але якщо ви хочете робити щось типу справжнього demand gen, то ринок не пропустить фальш.