Fuente
Харків. Відгуки про заклади | Їдло-тест вісушіПрийом замовлення автоматизоване, та доставка десь год...
1 120 Vistas/Alcance
2026-06-16 07:31
Mensaje №11728
Їдло-тест вісушіПрийом замовлення автоматизоване, та доставка десь годину. Розпаковка: палички гарні, бокси топ, серветок вдосталь. АЛЕ десь ділося імбир/васабі та соєвий соус по одній коробочці. Може миші поїли або іфляція по дорозі, прибульці... і так не багато було, ще й не вистачило. Якість. Макі великі, але краще б їх загубили. Навіть здогадуватись не хо, звідки це вирізали у тунця 😅 воно не їстівне (фото).Виликий плюс сету, відсутність філадельф'ячності, але виконання 🤦 Не розпадається, але якесь недолуге, криве (очікування/реальність на фото, для порівняння).Досить смачне поєднання в усіх ролах.У перспективі, гадаю, що повинно було десь не так. Сподіваюся, частіше ліпшої якості буде... десь, колись 😅 Соєвий: концентрат топовий. Васабі: гострий, але трохи втомлений. Імбир: пікантності вдосталь, хрумкий. Таки пообідати норм. 5/10😅 Рекомендації відміняються, бо хто зна, чого кому зроблять. Можливо не пощастило мені. Ціник привабливий. Колись буде сіквел...#вісуші🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм