Fuente
Харків. Відгуки про заклади | Сказати, що заклад не виправдав сподівань, це м'яко сказано. День Вале...
1 140 Vistas/Alcance
2026-02-16 08:08
Mensaje №11238
Сказати, що заклад не виправдав сподівань, це м'яко сказано. День Валентина вирішили відзначити у цьому маленькому, затишному закладі. Столик бронювали заздалегідь і передоплату попросили на карту. Прийшовши до ресторану, з порога було заявлено, що нашої броні немає, але питання вирішилося дуже швидко. Ідучи туди, ми заздалегідь переглянули меню та зупинилися на виборі страв. Офіціантка заявила, що сьогодні діє особливе святкове меню, в якому був дуже обмежений вибір. Чому заздалегідь під час бронювання ніхто не попереджав про особливе меню? А може, мені ваше особливе меню не сподобається, але передоплату мені ж ніхто не поверне вже. Гаразд, вибрали страви, до кухні питань немає, хоча свинина була не запечена, а млосна. Соус обіцяли барбекю, у результаті звичайна аджика. Але це пів біди. Бар, це взагалі окрема тема. Це морок і ганьба всьому вашому ресторану. Розлучені напої, починаючи від соку, закінчуючи вином, це ту мач. Це просто зіпсоване враження та жирний хрест на вашому закладі назавжди. Налаштовувалися прийти до вас і таки спробувати заздалегідь вибрані страви, але після такої лажі ніколи більше. Ще хотілося б відзначити, що кучерява чорнява мадам ганяє та вичитує офіціанток, змушуючи слухати і спостерігати за цим увесь зал. Якщо ви хочете зробити своїм співробітникам зауваження, відведіть їх убік, а не самостверджуйтеся на очах клієнтів, залишаючи ще одне незабутнє враження. Загальне враження - забігайлівка з цінами вищими за середнє. Заявлена політика відповідає чеку. Нікому не раджу.#Шато🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм