Fuente
Writer's blade ··· Валерії Вести | Тато пише: "Привіт, дитино. Зможете на приціл зібрати?"Відповідаю: "Та...
478 Vistas/Alcance
2025-04-08 10:41
Mensaje №267
Тато пише: "Привіт, дитино. Зможете на приціл зібрати?"Відповідаю: "Та зберемо. Ти головне характеристики дай". Бо інших варіантів, крім як зібрати, не бачу. Шахеди під Запоріжжям влаштовують пекло. Татів розрахунок збив десяток завдяки теплаку і планшету, які ми з вами торік купили. Але ворог адаптується і пере/вигадує тактику терору. Тепер шахеди літають дуже високо, а потім швидко «падають» на ціль. Без додаткового тепловізійного прицілу батькова стара шведська гармата малоефективна — на координацію навідника і стрільця є лише декілька секунд. Тож я знову прошу вас задонатити на користь запорізького ППО, де ночами полює на довбаних іранських пташок мій тато.Для кого: взвод ППО під ЗапоріжжямНа що: тепловізійний прицілНа коли: до 30.04Скільки: 185 000 грнРеквізити збору:Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdhКартка Моно: 4441111122093358Конверт Приват: https://www.privat24.ua/send/giq3lPayPal: [email protected]Всі донати і репости – важливі. Ви це вже неодноразово довели.