Fuente
Writer's blade ··· Валерії Вести | Перша прочитана (а точніше прослухана) книжка 2025 року — "Служниця" Ф...
497 Vistas/Alcance
2025-01-28 16:23
Mensaje №207
Перша прочитана (а точніше прослухана) книжка 2025 року — "Служниця" Фріди Мак-Фадден.Вже кілька днів як вона закінчена, вчора коротенько написала свої висновки на гудрідз, сьогодні хотіла настрочити сюди розлогий та більш "письменницький" відгук, але сиджу тут трошки у ступорі, не знаю навіть що такого цікавого про неї написати.Хочу зазначити, що книжка загалом мені сподобалась. Я не поціновувачка трилерів, читаю їх не те щоб багато. Про головний твіст я трошки здогадувалась, хоча розкрився він для мене незвично й було цікаво читати подробиці.Написано легко й динамічно, наскільки це взагалі можна оцінити через аудіоформат. Начитка теж була супер, розділ летів за розділом, дуже сподобалось, що вони були не дуже великі й було легко зупинитися в логічному для цього місці.В цілому, персонажі вийшли досить обʼємні та живі, за ними було цікаво спостерігати, а їхнім історіям хотілося співчувати. Не в останню чергу й через те, що оповідь велася від першої особи (і аж від двох персонажок), а в купі з умовно-нашим-світом-та-часом було не складно не тільки уявити подібний сценарій, а й себе на місці якоїсь з героїнь. А може то просто я така емпатична.Такі легкі книжки мені в більшості подобаються, адже з ними класно відпочивати й вони не дарують нечитун. Але от чи пригадаю я її сюжет за пів року — дуже цікаве питання. Хай час покаже.