Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чому?
Añadido 14 jul. 2024

Чому?

@whyukraine
Número de suscriptores: 13 264
Fotos: 1,900
Videos: 78
Enlaces: 203
Descripción:
Цікаві відповіді на питання «Чому?» Для друзів: @whyukraine З питань реклами: @Perrin_wolf Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/6SYZQ6qePC
Fuente

Чому? | Чому ми говоримо "Алло", коли відповідаємо на дзвінок❓У 1876 році на Ф...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чому? Чому? @whyukraine
4 270 Vistas/Alcance 2025-10-11 11:00 Mensaje №2908
Чому ми говоримо "Алло", коли відповідаємо на дзвінокУ 1876 році на Філадельфійської виставці вчений Олександр Белл вперше публічно продемонстрував свій апарат, який незабаром отримав назву «телефон». Винахід Белла став сенсацією виставки після того, як її почесний гість, бразильський король дон Педро II, взяв трубку і, почувши голос винахідника, який перебував в іншому кінці кімнати, впустив її від подиву з вигуком: «Боже мій, він каже!».Незабаром виникли суперечки про те, як же його користувачам звертатися один до одного. Сам Олександр Белл запропонував слово «Аhoy», тобто — «Гей». Цим окриком користувалися англомовні моряки при зустрічі кораблів. Однак, його знаменитий колега —Томас Едісон (який, до речі, багато зробив для удосконалення телефонного апарату) незабаром висунув альтернативний варіант.  15 серпня 1877 року обговорюючи в листуванні з президентом Піттсбургскої телеграфної компанії перспективи використання телефону, він запропонував звернення «Нello», тобто  — "Вітаю".@whyukraine