Fuente
Біла Варта. Резерв | Багатьох дивує позиція Білої Варти щодо мобілізації.Ми неодноразово по...
2 600 Vistas/Alcance
2024-11-04 15:48
Mensaje №5702
Багатьох дивує позиція Білої Варти щодо мобілізації.Ми неодноразово пояснювали причини засудження будь-якого примусу в цій сфері, але один з найбільш вагомих аргументів, через "піднесення демократичних цінностей" в нашій країні, свідомо опускали. Донедавна. Та все таки настав час розставити крапки над і. Ми не підтримуємо примусову мобілізацію через те, що за нинішньої влади не існує жодної можливості перемоги військовим, чи будь-яким іншим, шляхом. Скільки людей не мобілізуй - під проводом зрадників та ідіотів вони всі загинуть. Навіть елітні й мотивовані частини, навіть Азов і 3 ошб, можливо на кілька місяців пізніше, протримавшись в оточенні до останнього патрону, але, доки лишається сталою змінна вищого керівництва - участь у всіх одна. Це не означає що нема жодного сенсу воювати далі і треба кидати фронт. Сенс є. Хтось має бути на фронті. Але не для того щоб "перемогти", а щоб виграти час. Час для внутрішніх змін. Хлопці на передовій наразі виконують найвищий героїчний чин, ставши тим кращим бійцем, який лишився щоб прикрити відхід групи, сподіваючись лише що вони встигнуть привести підмогу і розуміючи що шанси на це мінімальні. Це найбільша пожертва яку може зробити людина, але від того ця пожертва може бути лише добровільною. Жоден командир не може і не має права віддати "наказ померти", лише доброволець сам приймає на себе цю роль. Та кому ж відведена роль "підмоги"? Тому самому цивільному суспільству. Не бійці з фронту мають "наводити порядок", вони вже зайняті тим, що нелюдськими зусиллями виграють час, вони фактично, почасти не усвідомлюючи цього, ввірили свою долю тим тиловим "ухилянтам", яких самі нерідко поминають недобрим словом. І не даремно. Суспільство має зрозуміти - зараз фронтовики не виграють війну, вони виграють час для цивільних щоб змінити керівництво країни на таке, що працюватиме на перемогу разом з фронтом, а не саботуватиме його некомпетентністю і зрадницькими ударами в спину. На таке, що дасть хоч мінімальний шанс на перемогу.І, треба також визнати, що вже майже три роки оплаченого кров'ю часу цивільне суспільство проспало. Й крові і часу лишилося значно менше ніж пройшло. Влада має бути замінена. Навіть під час війни. Особливо під час війни. Вона категорично не впоралася з поставленими задачами і не показує жодних тенденцій до виправлення. Більше того, у випадку будь-яких перемовин чи заморозки, якщо їх результат залежатиме від поточного керівництва України - ми маємо великі сумніви у їх спроможності (та бажанні) вибити найбільш прийнятні для України умови. Тому, дуже бажано щоб зміна влада відбувалася навіть ДО завершення активних бойових дій. Звісно, ми поки не закликаємо до жодних незаконних дій, чи революцій. Існує цілком легальний механізм зміни влади. І цей допис є передмовою до наступної заяви: Біла Варта підтримує і вимагає невідкладного проведення президентських і парламентських виборів, за будь-яких умов, хай без участі окупованих територій чи частини військових але держава потребує нового очільника. Не те щоб дана заява лише від нас одних дійсно запустила необхідні процеси, але ми маємо почати про це говорити. Винести думку про реальні вибори в маси. Про це мають заговорити не тільки на кухнях, але й на вулицях та популярних ток-шоу. Зеленський має піти. Єрмак має піти. Люди мали достатньо часу щоб оцінити ефективність їх керівництва. Пора заслухати вирок.@whiteguardua_polit