Fuente
Де ліди? | Пару думок про АндромедуІз задоволенням відмітив, що все про що зараз ...
2 000 Vistas/Alcance
2025-11-08 08:26
Mensaje №1346
Пару думок про АндромедуІз задоволенням відмітив, що все про що зараз пишуть як про «старий підхід» (типу шукати аудиторії технічними налаштуваннями) я і так не використовував ніколи, і на креативну стратегію робив завжди основний уклін, то для мене нічого не змінилось))Всі якось хайплять на цьому, але в моїй бульбашці той підхід вже пару років як застарівший)))Але от що у мене не працює і з чим я не погоджуюсь (на поточний момент і з моїх особистих спостережень) так це підхід 1-1-10, де в 1 адсеті 10 різних креативівНа мою думку часто мета неправильно розподіляє спенд по креативам в такому випадкуЯ на різних аккаунтах і перевіряв і продовжую тестити різні підходи, але дуже часто все впирається в відкрут на 1-2 зачепившись вінери. Це непогано дає результат в моменті, але стратегічно ми впираємось в залежність від декількох креативів. В результаті інші креативи доводиться виносити в окремі адсети і все одно маємо ручне керуванняТа і в цілому буває «неправильний» розподіл, доводиться постійно влазити руками і відключати креативи які погано перформлять, а мета продовжує пхати на них бюджет. Це при тому що дейлі бюджети можуть бути х20-х30-х50 від CPA і начебто простору для опиимізації має вистачатиМені здається 1-1-1 це найбільш оптимальна форма запуску, яка дає нормальний контроль над креативами і тестуваннямТакож я запускаю 1-1-3, де в адсеті 2-3 креатива з варіаціями по надписах або деталях. Але все одно часто маємо відкрут тільки на 1 варіацію і якщо винести решту в окремі адсети можна отримати різні показники, це прям не 100% гарантія що решта варіацій гіршіВ цілому мені здається цей вектор, який обрала мета - «віддайте пачку креативів і ми дамо результат» стратегічно правильний і все до того йде протягом пари років, це модель яка буде працюватиАле прям в моменті то всьо трошки кривувато перформить))Що варто робити так це продовжувати експериментувати над запусками, аналізуватиБуду радий також почути інші думки в коментарях🙏