Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Доброго вечора, ми з Житомира👋🏻
Añadido 14 jul. 2024

Доброго вечора, ми з Житомира👋🏻

@we_from_zhytomyr
Número de suscriptores: 13
Fotos: 8,490
Videos: 3,490
Enlaces: 12,300
Descripción:
You can view and join @we_from_zhytomyr right away.
Fuente

Доброго вечора, ми з Житомира👋🏻 | Пробив оборону росіян і став героєм України – Олег Ширяєв отримав «Зол...

Logotipo de la comunidad de telegram - Доброго вечора, ми з Житомира👋🏻 Доброго вечора, ми з Житомира👋🏻 @we_from_zhytomyr
1 900 Vistas/Alcance 2024-10-11 14:39 Mensaje №18646
Пробив оборону росіян і став героєм України – Олег Ширяєв отримав «Золоту зірку» від Президента».Командир 225 ОШБ Олег Ширяєв отримав звання Герой України та орден «Золота зірка». Саме його підрозділ одним із перших зміг пробити оборону ворога – за перші сорок вісім годин Курської операції бійці зайшли майже на тридцять кілометрів вглиб території противника. «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові», – говориться в Указі Володимира Зеленського.Олег Ширяєв вже має орден «За мужність» третього ступеню за захист Харківщини у 2022 році. Після того його підрозділ дає відсіч окупантам на всіх найважчих напрямках - Бахмут, Авдіїівка, Часів Яр. Всіх нагород достойні його солдати, каже командир, і нове звання він присвятив всім своїм бійцям: «Є тільки шлях, і це шлях воїна. Ми на правильному шляху – бо Україна понад усе! Присвячую цю нагороду кожному бійцю 225 ОШБ. Всім загиблим – світла пам'ять», заявив Ширяєв.Ми з Житомира 👋 Надіслати новину