Fuente
🇺🇦🏴☠️ "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні 🇺🇦🏴☠️ | Що ж, якось пережили ракетно-шахедну атаку. Сподіваюся всі цілі.Як зав...
4 970 Vistas/Alcance
2026-02-22 05:02
Mensaje №86863
Що ж, якось пережили ракетно-шахедну атаку. Сподіваюся всі цілі.Як завжди, як отримав повідомлення, всіх попередив. Якщо є повідомлення "Підвищена ракетно-шахедна небезпека в найближчі часи" - на 90% треба готуватися до тяжкої ночі. Сьогодні масовані пуски шахедів відбулися дуже пізно, через що у більшості була не впевненість, що буде якась атака. Однак, як ви вже знаєте, в 90% після моїх повідомлень, мусимо пережити цю ніч, не в залежності коли відбуваються основні пуски, вильоти і т.д. Цього разу масовані пуски шахедів відбулися з періодом прибуття до цілі з орієнтовно пусками ракет. Летіло все хрен куди.. А потім на Київ та околиці, намагалися зробити боляче. Кропивницький масовано атакували ймовірно балістикою. Та витримали. Дякуємо всім причетним у збиті цього всього 🙏❤️В мене була відпустка по сімейних обставинах, вже казав учора. На зараз, все злагодили і я тепер знову постійно з вами.Як завжди, вразі чогось страшного буду повідомляти.Подякувати за чітке інформування, пригостити чашкою кави (на зараз буде дуже доречно) чи на якісь фрукти, молоко і т.д. Я буду дуже вдячний. Я не продаю рекламу, ніхто не спонсорує. Вся підтримка лише від сімейної спільноти. Нас 22т і ви можете дуже допомогти, постійно одиниці допомагають, чим я можу перекрити ряд певних потреб, з них більшість це ліки. Дякую та будьте обережні ❤️🫂🙏⚡️ Долучилося : 97/100 добрих людей (оновлюється).Пумб — 4314140211935496Банка Пумб — https://mobile-app.pumb.ua/biw62s8K3Vojr1Q47Монобанк — 4874070010748422Банка моно https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr