Fuente
🇺🇦🏴☠️ "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні 🇺🇦🏴☠️ | Що ж друзі. Пережили чергову масовану ракетно-шахедну атаку. Був всю н...
6 120 Vistas/Alcance
2026-01-20 05:20
Mensaje №84569
😓Що ж друзі. Пережили чергову масовану ракетно-шахедну атаку. Був всю ніч з вами. Сподіваюся всі наші котики були в безпечних.Як завжди ваш адмін чітко та достовірно завчасно дав знати всім, чого чекати на ніч. Всіх попередив вчора з самого ранку о 9:28. Поки всі думали гадали чи буде атака, чи ні. Основні пуски шахедів відбулися після 23 години, як вас повідомив. До 23 були малі хвилі й тоді всі гадали, що нічого на ніч не предрікається. Я впевнено й чітко знав від ранку як воно все буде.‼️Для новеньких, та хто ще не знає. Якщо бачите повідомлення "Підвищена ракетно-шахедна небезпека в найближчі часи", інформація надходить із закритих власних джерел і на 90% вірогідність атаки. При такому повідомлені потрібно готуватися до тяжкої ночі. Я вже раніше про це говоривhttps://t.me/wartrav/83477Хто тут давно, той вже знає попередження ракетних, ракетно-шахедних небезпек і в 90% інформування вірне і дуже рідко помиляюся. На всі 100% ніхто не надасть чітко попередження, адже ворог не програма і може свої плани в один момент змінити. Дякую за довіру ❤️🫶Всім дякую за проведену разом ніч. Всім дякую за допомогу. При отриманні повідомлень, буде як завжди сповіщено на каналі. Будьте обережні! ❤️🙏🫡 🎂🥛🔋Ощадбанк — 4790729954438198Пумб — 4314140211935496Банка Пумб — https://mobile-app.pumb.ua/biw62s8K3Vojr1Q47Монобанк — 4874070010748422Банка моно https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr