Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🚀 РАКЕТА UA | Тривога України
Añadido 14 jul. 2024

🚀 РАКЕТА UA | Тривога України

@war_raketaua
Número de suscriptores: 91 764
Fotos: 5,560
Videos: 2,830
Enlaces: 16,600
Descripción:
🚀 Моніторинг ворожої авіації та ракет Посилання - https://t.me/+qQV8wsZ5RkRhYmZi ❎ Канал не є офіційним джерелом, ми лише прагнемо максимально швидко та точно сповіщати населення

👥 Número de suscriptores

91 764
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -266
Promedio/Mes:: -728

📊 Mensajes por Día

3
Último día: 16
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

⚡️З кінця осені цього року почнеться процес часткового звільнення зі служби для тих, хто в армії з 2022 року і раніше, — Федоров.«Діятимуть два критерії. Перший — загальний термін служби (служба з 2014 або 2017–2018 років зараховуватиметься з більшим коефіцієнтом). Другий — кількість бойових днів. Тобто якщо людина служить із 2022 року і має велику кількість днів на лінії зіткнення, вона зможе звільнитися зі служби Указом президента вже наприкінці цього року», — пояснив міністр. За його словами, процес відбуватиметься почергово: щомісяця звільнятиметься певна кількість людей. Точні обсяги залежатимуть від ситуації на полі бою і від того, чи оголосить росія додаткову мобілізацію. «Важливий нюанс, який ми ще не до кінця прокомунікували: якщо ви воюєте з 2022 року, чуєте про майбутнє звільнення, але не знаєте точної формули й чи потрапите в перші списки, ви можете спокійно підписати контракт на 24 місяці. Якщо в листопаді чи грудні підійде ваша черга на звільнення, Указ президента матиме пріоритет. Ви будете звільнені , незважаючи на підписаний контракт», — каже Федоров. Визначати списки на звільнення буде Генштаб та командири. Для цього Міноборони створить спеціальний калькулятор, аби кожен військовослужбовець особисто перевірив, у який конкретно місяць підпадає під звільнення.🚀@war_raketaua
Комбінована масована ракетно-дронова атака по Україні в ніч на 15.06.26.Впродовж ночі ворог атакував Київщину, Дніпро, Харків, район Кривого Рогу, Павлограду, Кропивницького, Черкас, Шостки, Чернігова, Миколаївщини, Житомирщини.Під основним ударом Київ. Ворог застосував велику кількість балістичних ракет. Здебільшого по Києву та області. За нашими підрахунками щонайменше 20 одиниць з Брянська та Курська. ❗️ Також ворог застосував щонайменше 8 крилатих гіперзвукових ракети Циркон з Криму та Брянська.⚠️ Окремо слід зазначити, що ворог застосував реактивні ударні БпЛА по Києву та Київщині типів "Бандероль/Герань-5".❗️ Ближче до 03:00 ночі крилаті ракети Х-101 були скеровані у напрямку Києва. ⚠️ Також починаючи з опівночі ворог запусках ударні та імітаційні БпЛА різних типів у напрямку Київщини._Окремо варто виділити, що ворог вкотре робить фокус на атаках великою кількістю швидкісних та гіперзвукових цілей. За короткий проміжок часу запускається велика кількість ракет різних типів, що максимально ускладнює роботу силам ППО.Зараз відомо, що є загиблі, в тому числі 5 рятувальників ДСНС, які гасили пожежу і яких атакували.Також відомо про руйнування цивільної забудови, влучання у житлові будинки.Противник впродовж ранку може додатково атакувати окремі населені пункти.Бережіть себе.🚀@war_raketaua
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 4 РАКЕТИ ТА 503 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 18 травня (з 18.00 17 травня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА та ракет наземного базування.Основний напрямок удару – Дніпро та Дніпропетровщина. Також атаковано Одещину, Чернігівщину, Запоріжжя.❗️ Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 546 засобів повітряного нападу (22 ракети і 524 БпЛА):- 14 балістичних ракет "Іскандер-М"/"С-400" (райони пусків – Ростовська обл. рф, ТОТ АР Крим); - 8 крилатих ракет "Іскандер-К" (райони пусків – ТОТ АР Крим);- 524 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, безпілотники-імітатори типу "Пародія" із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., ТОТ Донецьк, Гвардійське - ТОТ АР Крим.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 08.30, протиповітряною обороною збито/подавлено 507 цілей – 4 ракети та 503 безпілотники різних типів:- 4 крилаті ракети "Іскандер-К";- 503 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 34 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 11 локаціях.🚀@war_raketaua
СБУ вразила на аеродромі Бельбек російської техніки на сотні мільйонів доларівЦієї ночі далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ успішно відпрацювали по складовим російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму.Унаслідок прицільних влучань українських безпілотників було уражено:▪️ два комплекси дальнього радіолокаційного виявлення «Небо-СВУ» (ціна одного — близько $60-100 млн);▪️ РЛС 92Н6, яка є складовою зенітно-ракетного комплексу С-400 «Тріумф» (оріентовна ціна для внутрішнього ринку $30 млн, експортна - $60 млн);▪️ зенітно-ракетний комплекс «Панцир-С2» (оріентовна ціна для внутрішнього ринку $12 млн, експортна - $19 млн);▪️ літак МіГ-31 із повним боєкомплектом (орієнтовна ціна — $30–50 млн в залежності від комплектації та озброєння).СБУ продовжує ефективну роботу зі знищення систем ППО в Криму, які прикривають важливі військові та логістичні обʼєкти окупантів. Ліквідація складових цієї ешелонованої системи суттєво послаблює оборону та військові спроможності ворога на Кримському напрямку.🚀@war_raketaua
💥 У ніч на 17 грудня уражено інфраструктуру нафтопереробного заводу “Славянский” у місті Слов’янськ-на-Кубані в Краснодарському краї.Слов’янський НПЗ станом на 2025 рік переробляє сиру нафту і конденсат потужністю близько 5,2 млн тонн на рік. Задіяний у забезпеченні збройних сил російських окупантів. ▪️Також підтверджено влучання по території нафтобази “Николаєвская” в Ростовській народній. За попередніми даними, пошкоджено резервуар та річковий плавзасіб “Капітан Гіберт”.▪️Окрім того, в рамках зниження наступального потенціалу, на Луганщині уражено польовий артилерійський склад рф.За результатами попередніх місій встановлено ураження 14 грудня нашими ударними БпЛА бурової установки імені Р. Грайфера в акваторії Каспійського моря. Підтверджено пошкодження стаціонарної платформи, на якій розміщено експлуатаційно-технічний модуль підготовки та перекачування видобутого газу, в результаті чого зупинені всі 14 свердловин (загальний обсяг добування яких становив майже 3,5 тис. тонн на добу).
🇺🇸 Трамп дав інтерв'ю виданню Politico. Головні тези що стосуються України:▪️Трамп вважає, що росія перебуває у «сильнішій переговорній позиції», бо це «набагато більша країна».▪️Трамп вважає, що «Зеленський ще не прочитав» запропонований проєкт мирної угоди, хоча «його люди її схвалили».▪️Трамп вважає, що Україні «час провести вибори», бо «вони використовують війну як привід не проводити голосування».▪️каже, що «не залишить Україну», але наголошує: «вони повинні почати щось приймати», бо «програють».▪️каже, що «Україна вже втратила значну територію» ще до його приходу в Білий дім.▪️висловив повагу до української армії, але сказав: «зрештою перемагає розмір».▪️каже, що «путін і Зеленський ненавидять одне одного» — і це ускладнює досягнення миру.▪️назвав Зеленського продавцем, який нібито «вибив у Байдена 350 мільярдів доларів», але при цьому «втратив 25% своєї країни».▪️ каже, що «Обама віддав Крим» і це стало переломним моментом у конфлікті.▪️повторив, що «ця війна не почалася б», якби він був президентом, і що за нього «не сталося б Третьої світової війни».Ох уж цей Трамп, по суті можна просто копіювати його слова пів року тому і нічого не зміниться 😬🚀@war_raketaua