Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВЗБІРНА
Añadido 14 jul. 2024

ВЗБІРНА

@vzbirna
Número de suscriptores: 16 113
Fotos: 15,200
Videos: 3,800
Enlaces: 2,750
Descripción:
Нові відео - https://rb.gy/ygyyib Онлайн-медіа «ВЗБІРНА» призначене виключно для осіб старше 21 року Адреса: Україна, 03035, м. Київ, вул. Мокра, буд. 14-Б. Тел.: +380 (63) 699-65-08. E-mail: [email protected] Ідентифікатор онлайн-медіа: R40-05934
Fuente

ВЗБІРНА | Зінченко про збірну: «За результат завжди відповідає команда — це стос...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВЗБІРНА ВЗБІРНА @vzbirna
2 520 Vistas/Alcance 2026-06-09 10:02 Mensaje №20973
👀 Зінченко про збірну: «За результат завжди відповідає команда — це стосується не тільки гравців, а й тренерського штабу»Гравець збірної України поділився думкою про ситуацію у збірній України. — Після поразки збірної в плейоф лунало від різних гравців, що збірній України не вистачало характеру, не вистачало людей з харизмою, ти згоден з цим, чи ні?— Чесно скажу, я дивився на все це зі сторони, слухав дуже багато людей, їх думки, і я бачу, що всі дуже на цьому зациклюються, на тому, що не вистачало гравців з харизмою, лідерів і так далі. Напевно, було б набагато краще, якби всі ці гравці з досвідом — Ярмоленко, Степаненко, Сидорчук — були б у роздягальні. Я впевнений, що було б набагато краще, але я вважаю, що люди трошки розвіюють таку паніку, шукають там, де, по суті, немає за що вчепитися.Я вважаю, що коли щось не працює, не тільки у футболі, завжди треба починати з простого. Ось, наприклад, у мене не йде гра — потрібно з чогось простого почати: спочатку віддати передачу на метр, на два, поперек, назад, умовно. В тебе потім з’являється ця впевненість.І ось коли протягом останнього часу в збірної не було результату зʼявилося: «Окей, де ми будемо шукати цю причину? Ага, нема лідерів». Трапляється ця паніка. Ні, спокійно, треба просто, як то кажуть, видохнути, проаналізувати кожному індивідуально, це стосується не тільки гравців, а й тренерського штабу і так далі.Я завжди вважав, і вважаю по цей день, що за результат завжди відповідає команда. Це не теніс, це дійсно командний вид спорту. І коли команда виграє, то всі радіють, і всі виграли. А коли програє , то винен один, другий, третій.. ні, так воно не працює.Джерело: Бомбардир