Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВЗБІРНА
Añadido 14 jul. 2024

ВЗБІРНА

@vzbirna
Número de suscriptores: 16 113
Fotos: 15,200
Videos: 3,800
Enlaces: 2,750
Descripción:
Нові відео - https://rb.gy/ygyyib Онлайн-медіа «ВЗБІРНА» призначене виключно для осіб старше 21 року Адреса: Україна, 03035, м. Київ, вул. Мокра, буд. 14-Б. Тел.: +380 (63) 699-65-08. E-mail: [email protected] Ідентифікатор онлайн-медіа: R40-05934

👥 Número de suscriptores

16 113
Promedio/Día:: -21
Promedio/Tiempo:: +78
Promedio/Mes:: +1074

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 428
Promedio/Día:: 3,230
Promedio/Tiempo:: 2,591
ERR: 15.07%

📊 Mensajes por Día

6.4
Último día: 11
Promedio semanal: 6.7
Promedio por día: 6.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,010 26-06-22 12:27
🔥 Ігор Костюк: «Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба»Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловився про підготовку до єврокубкового матчу сезону 2026/27.– Суперник Динамо в першому раунді Ліги Європи – міцна румунська Університатя з Клужа. Як ви відреагували на підсумки жеребкування?— Розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди посідають високі місця у чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, деякі інші варіанти на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме Університатю, й ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями.Водночас концентруємося насамперед на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, наше завдання – підійти до офіційних поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння.– Чи змінюватиметься якось підготовка команди з урахуванням того, що вже перший суперник є командою досить високого рівня?– Глобально не будемо змінювати принципи підготовки, адже завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги та високий рівень конкуренції. Водночас, звісно, детально вивчатимемо суперника, аналізуватимемо його сильні й слабкі сторони та особливості гри.Джерело: Динамо
👁 2,670 26-06-15 12:22
❗️ Владислав Кабаєв: «Я розчарований тим, яку якість футболу ми показували»Півзахисник Динамо поділився думками щодо виступів киян у цьому сезоні.«Це провал. Нас у цьому сезоні врятував Кубок України. Водночас треба відзначити Олександра Шовковського. Ми пройшли в турнірі Шахтар, і це великий плюс. Після цього сітка склалася для нас трохи сприятливіше, і ми отримали шанс виправити ситуацію.Щодо якості гри, то попереду ще дуже багато роботи. Думаю, цій команді просто потрібен час. Ми всі хочемо вигравати і Кубок, і чемпіонат. Водночас український футбол стає дедалі конкурентнішим. Такі команди, як Полісся, Металіст 1925 (тепер - Харків) і Шахтар, показують свій рівень і амбіції. Попереду буде цікаво, буде непросто, але саме за це ми й любимо футбол.Єврокубки? Я розчарований. Не можу сказати, що ми були найгіршою командою чи що в нас слабкий тренерський штаб. Але я розчарований тим, яку якість футболу ми показували. Ми точно можемо грати значно краще, ніж це було. Тому так, для мене це був провал.Ми потрапили в яму – і морально, і фізично. Це було помітно в багатьох матчах: і в єврокубках, і в чемпіонаті. Згадати хоча б гру з Карпатами, коли ми пропускали на останніх хвилинах, чи матч з Оболонню. Багато хто був переконаний, що Динамо обіграє Пафос на Кіпрі, але цього не сталося — нас переїхали.Я розчарований тим, як виглядала команда, і тим, як виглядав я сам. Водночас не можу назвати якусь одну конкретну причину. Таке трапляється з кожною командою. Просто важливо вчасно зробити правильні висновки. Можливо, ми зробили їх занадто пізно». Джерело: Футбол 24
👁 2,620 26-06-13 15:02
🗣 Трубін — про допінг Мудрика: «Дуже сумно, мені дуже болить за це»Голкіпер поділився думками про свого друга.«Михайло завжди був такий яскравий, особливо як гравець. Також були татуювання, зачіски, і звичайно, що все це давало свою популярність. Особливо через те, що він робив на футбольному полі. Він не боявся все це показувати, тому до нього прийшла ця популярність з маленького віку. Можливо, через це там були і деякі проблеми, але все рівно він дорослішав як людина і ставав більш професійним, більш підготовленим. І як ми всі бачимо, він чудово зіграв у Шахтарі, перейшов у Челсі.Зараз цей момент з допінгом — дуже сумно за це, мені дуже болить, тому що я впевнений на 100%, що він сам цього ніколи не вживав. Я не бачу сенсу йому це робити. З тими якостями, які в нього є, немає якогось сенсу це робити.Тому я дуже вірю і щиро надіюсь, що він якомога скоріше зможе грати і допомагати збірній, тому що навіть зараз його не вистачає. Це людина, яка одна може змінити хід подій, хід гри, тому дійсно дуже не вистачає його.І, звичайно, як друг, також хочу, щоб в нього було все добре, і він зміг бути щасливим, тому що я розумію, як він любить футбол, як він викладається. Дуже сумно не бачити його на футбольному полі».Джерело: Ютуб-канал Дениса Бойка
👁 2,590 26-06-12 15:49
🙁Бондаренко: «Дуже шкода, що не кваліфікувалися на ЧС-2026»Гравець збірної України Артем Бондаренко поділився емоціями від роботи з новим головним тренером команди Андреа Мальдерою.— Дуже шкода, що наша збірна не кваліфікувалася на чемпіонат світу, але такий футбол – часом ти виграєш, часом програєш. Я думаю, що зараз, з новим тренером у збірної України є всі перспективи на світле майбутнє.— Багато хто казав, що саме футболісти хотіли б бачити тренером збірної саме італійця Андреа Мальдеру. А що ви можете про нього сказати?— Дуже позитивна, дуже відкрита людина. З такими поглядами на футбол – дуже сучасними і дуже тактичними. Дуже багато тактики навчав нас оці 10 днів. Тому справді сподобалось і залишились дуже приємні враження.— Кажуть, що він італієць з українською душею.— Це можна помітити за ці 10 днів: як він ставиться до фанів, як він говорить в інтерв’ю, і от зараз відвідував шпиталь. Не думаю, що це порожні слова. Видно, як він переживає і за країну, і за збірну.Джерело: Obozrevatel
👁 2,650 26-06-11 14:01
👀 Олександр Зінченко: «Все почалося з першої моєї травми, яку я дійсно недолікував»Футболіст розповів про першопричину своїх травм. — Проблема з литковим мʼязом? Я просто пам’ятаю, з чого це все почалося — з першої моєї травми, яку я дійсно недолікував. Я просто не хочу зараз пояснювати всю цю ситуацію, тому що люди можуть це сприйняти по-різному. Але, звичайно, в ситуації з Арсеналом я виню тільки самого себе.— Тобто, треба було сказати: «Я не готовий поки що повертатися»?— Якби я це все знав. У мене ж такий характер, що я якомога швидше хочу повернутися на поле. Ти злий, бо не граєш. Але розуміння приходить зазвичай тоді, коли вже пізно. Якби я зараз спілкувався з якимось молодим хлопцем і в нього була схожа ситуація — я б, умовно, забарикадував його вдома й не випускав, щоб дійсно долікувався, щоб він не наробив моїх помилок.Тому я можу зрозуміти головного тренера Арсенала, чому так трапилося. Ти підписуєш футболіста, будуєш якийсь план, де він є частиною цього проєкту, а потім він просто раз на травмі, два на травмі, три на травмі.Джерело: Бомбардир
👁 2,530 26-06-10 08:39
👀Караваєв: «Велике дякую всім вболівальникам Динамо»Олександр Караваєв звернувся до фанатів Динамо після переходу в Шахтар.«Я грав сім років у Динамо, а тут переходжу в Шахтар, і для когось це може бути дивиною. Хтось дуже схвильований або може в декого інші емоції. Але я чув від багатьох вболівальників вже після виходу цієї новини слова підтримки.Я в жодному разі не чекаю, що всі мають сприйняти моє рішення, погодитись з ним чи казати, що це правильно або неправильно. Але я зробив цей вибір після довгих днів роздумів, і на це були причини.Хочу скористатися цією нагодою. По-перше, це, звісно, сказати велике дякую всім вболівальникам Динамо. Вони завжди рухали нас вперед. Ми не все вигравали – у нас були поразки і невдачі, але вболівальники завжди поряд, підтримують на стадіонах у гарні і погані матчі. Тому за це їм велике дякую.А ще велике дякую і низький уклін нашим фанатам, які воюють за нас і дають можливість грати. Вони захищають нас від ворога і вболівають за нас».Джерело: Tribuna com.
👁 2,520 26-06-09 10:02
👀 Зінченко про збірну: «За результат завжди відповідає команда — це стосується не тільки гравців, а й тренерського штабу»Гравець збірної України поділився думкою про ситуацію у збірній України. — Після поразки збірної в плейоф лунало від різних гравців, що збірній України не вистачало характеру, не вистачало людей з харизмою, ти згоден з цим, чи ні?— Чесно скажу, я дивився на все це зі сторони, слухав дуже багато людей, їх думки, і я бачу, що всі дуже на цьому зациклюються, на тому, що не вистачало гравців з харизмою, лідерів і так далі. Напевно, було б набагато краще, якби всі ці гравці з досвідом — Ярмоленко, Степаненко, Сидорчук — були б у роздягальні. Я впевнений, що було б набагато краще, але я вважаю, що люди трошки розвіюють таку паніку, шукають там, де, по суті, немає за що вчепитися.Я вважаю, що коли щось не працює, не тільки у футболі, завжди треба починати з простого. Ось, наприклад, у мене не йде гра — потрібно з чогось простого почати: спочатку віддати передачу на метр, на два, поперек, назад, умовно. В тебе потім з’являється ця впевненість.І ось коли протягом останнього часу в збірної не було результату зʼявилося: «Окей, де ми будемо шукати цю причину? Ага, нема лідерів». Трапляється ця паніка. Ні, спокійно, треба просто, як то кажуть, видохнути, проаналізувати кожному індивідуально, це стосується не тільки гравців, а й тренерського штабу і так далі.Я завжди вважав, і вважаю по цей день, що за результат завжди відповідає команда. Це не теніс, це дійсно командний вид спорту. І коли команда виграє, то всі радіють, і всі виграли. А коли програє , то винен один, другий, третій.. ні, так воно не працює.Джерело: Бомбардир
👁 2,560 26-06-02 12:52
🔥Шовковський: «Обіграти трьох представників ПФЛ — не така вже й велика заслуга тренера»Екстренер Динамо Олександр Шовковський у подкасті «Пряма Червона» заявив про образи на наставника біло-синіх Ігоря Костюка.«Ігор Суркіс це підкреслив і особисто подякував мені [після фіналу Кубку України]. На відміну від Ігоря Костюка, який просто сказав, що ми це зробили. Проте обіграти трьох представників ПФЛ — не така вже й велика заслуга для тренера.Костюк говорить про свої досягнення через порівняння, але це неправильно. На тій самій післяматчевій пресконференції він сказав, що отримав команду, яка перебувала на 7-му місці. Коли він очолив Динамо, відставання від першого місця становило 10 очок. На момент, коли Костюк давав це інтерв'ю, відставання збільшилося до 18 очок. Вибачте, але треба бути об'єктивним.Я ніколи не акцентував увагу на роботі попереднього тренера. Тому мені й усьому нашому тренерському штабу було дуже неприємно це чути».Більше резонансних заяв дивіться тут 👉 https://youtu.be/GG3zgN2oBXQ
👁 2,570 26-06-01 07:21
🔥 Роман Яремчук: «Ми виграли матч із Польщею по відео»Нападник збірної України прокоментував перемогу над Польщею (2:0) у товариському матчі.«Звичайно, принциповий матч для нас. Важливий для нового тренерського штабу, щоб ми всі разом відчули смак перемог, і важливо було сьогодні показати хороший та яскравий футбол.Так, дійсно, я перебуваю в хорошій формі, тому що дякуючи Ліону, дякуючи Паулу Фонсеці, що в мене повірив, я вийшов на хороший рівень. Тому приношу користь і клубу, і збірній.Ми виграли цей матч по відео, тому що ми майже не тренувалися. В нас були досить довгі теоретичні заняття, менше тренувань. Ми провели тільки два тренування. Малюнок гри повністю змінився, я старався виконувати те, що від мене вимагав головний тренер на установці. Я забив і команда перемогла — це позитив.Нам зробили більше акцент на відеоаналіз Польщі і тому, що хоче бачити головний тренер, як ми хочемо будувати свою гру. Можна сказати, ми побудували свій матч сьогодні через відеоаналіз. Не було великих тренувань на футбольному полі». Джерело: Megogo
👁 1,950 26-05-29 10:41
🔥 Андреа Мальдера: «Хочу, щоб Степаненко зосередився на роботі з півзахисниками, а Єзерський — індивідуально опікувався захисниками»Головний тренер збірної України розповів, як саме розподілені обов'язки у тренерському штабі.«Щодо мого асистента Паскуале Каталано, то він виконуватиме класичну роль другого тренера — найближчого радника та правої руки. І йдеться не лише про техніко-тактичний аспект. Ми разом проходили курси UEFA PRO, говоримо про футбол уже багато років, тому цілком природно, що ми поділяємо спільні ідеї. ЗЯ б хотів, щоб Тарас Степаненко більше зосередився на роботі з півзахисниками, враховуючи його величезний досвід гри в цьому амплуа. Це дозволить йому вибудувати з ними професійні та довірчі стосунки. Також він зможе (звісно, за погодженням зі мною) проводити для них профільні тренування, стежити за їхнім прогресом та аналізувати дії після матчів.Володимира Єзерського — видатного в минулому гравця та чудового фахівця — я попрошу індивідуально опікуватися захисниками, а також відповідати за стандартні положення. Це ще один надзвичайно важливий елемент, якому я хочу приділити максимум уваги.Зі свого боку Паскуале Каталано відповідатиме за оборонну ланку та рух лінії захисту. Він у цьому неймовірний фахівець, тому зосередиться саме на цих аспектах. Тобто кожен матиме власну спеціалізацію в межах глобальної роботи штабу. Ми працюємо як єдине ціле, але кожен має конкретну зону відповідальності».Більше у нашому інтервʼю 👉 https://youtu.be/toz6G2QzeTY