Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Número de suscriptores: 1 701
Fotos: 9,040
Videos: 713
Enlaces: 4,080
Descripción:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації

👥 Número de suscriptores

1 701
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -14

👁️ Vistas promedio por mensaje

324
Promedio/Día:: 293
Promedio/Tiempo:: 268
ERR: 19.05%

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 5
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🕯️ 24 лютого — чотири роки повномасштабної війни. День пам’яті, болю і молитви.Сьогодні у місті Вишгород, на Алеї Героїв, відбувся захід до Національного дня молитви.Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх воїнів, які віддали життя за свободу та незалежність України 🇺🇦, та об’єдналися у спільній молитві за Україну, її Захисників і Захисниць, за мир і справедливість 🙏Особливою подією стало відкриття стенду пам’яті й надії безвісти зниклих Захисників України.Цей стенд — символ спільної пам’яті, болю та віри. Символ того, що ніхто не забутий 🕯️До спільної молитви долучилися настоятель храму святих страстотерпців князів Бориса і Гліба у Вишгороді, секретар Вишгородської єпархії Православної Церкви України, доктор богослов’я, професор, протоієрей Віталій Клос; парох Собору Вишгородської Богородиці Української Греко-Католицької Церкви, протоієрей Тарас Валах; лейтенант Йосип Британюк, капелан служби військового капеланства; отець Сергій, сотрудник храму святих страстотерпців князів Бориса і Гліба у Вишгороді.У заході взяли участь працівники Вишгородської районної державної адміністрації, Вишгородської міської ради, військовослужбовці Національної гвардії України та громадськість.Поки немає остаточної звістки — ми віримо.Поки горить свічка — ми чекаємо.Поки стоїть Україна — вона бореться за кожного свого Захисника.З молитвою у серці 🕯️Слава Україні 🇺🇦
Оновлена інформація щодо постраждалих внаслідок ворожої атаки на Київську область.Станом на зараз маємо підтверджену інформацію про 15 постраждалих людей, серед них 4 дітей. На жаль, одна людина загинула від отриманих травм.Найбільше постраждалих — у Фастівському районі, де внаслідок руйнування будівлі рятувальники дістали з-під завалів вісьмох людей. Семеро з них отримали травми різного ступеня тяжкості. Попри всі зусилля медиків, один чоловік помер від отриманих поранень.Наразі до медичного закладу було доставлено 5 осіб, серед яких і загиблий чоловік. Чотирьом постраждалим надається необхідна допомога. Троє перебувають у важкому стані, з них двоє — в операційній, ще одному допомогу надають у травмпункті.Також постраждалі є у Бориспільському, Вишгородському, Обухівському та Бучанському районах. Люди отримали осколкові поранення, різані рани, переломи, отруєння продуктами горіння та гострі реакції на стрес. Частину постраждалих госпіталізовано, іншим допомогу надано на місці або амбулаторно.Серед травмованих — четверо дітей, яким надається вся необхідна медична та психологічна допомога.На місцях продовжують працювати рятувальники, медики, поліція та всі необхідні служби. Робимо все можливе, щоб допомогти людям і ліквідувати наслідки атаки.Мої щирі співчуття рідним та близьким загиблого.Ворог знову б’є по мирних людях, але Київщина тримається. Ми підтримуємо одне одного і разом долаємо наслідки цієї трагедії.@Mykola_Kalashnyk
​​🔔 Друзі, важлива новина.📆 Із 02 березня 2026 року банкноти номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень зразків 2003–2007 років замінюються на відповідні обігові монети.Із цієї дати ці банкноти перестануть бути засобами платежу та будуть вилучені з готівкового обігу. Їх не можна буде використовувати при розрахунках готівкою, а всі торговельні мережі, підприємства сфери послуг, банки та фінансові установи не прийматимуть їх для розрахунків за товари, послуги і платіжних операцій. ❗️Громадяни матимуть достатньо часу, щоб обміняти наявні в них банкноти номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень.☝️Обміняти їх на обігові монети та банкноти всіх номіналів, що перебувають в обігу, можна буде без обмежень та без стягнення плати за такий обмін: ▪️в усіх відділеннях банків України – упродовж року з дати вилучення їх з обігу, до 26 лютого 2027 року включно;▪️в уповноважених банках (АТ "Ощадбанк", АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Райффайзен Банк", АТ "ПУМБ") – упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу, до 28 лютого 2029 року включно;▪️у Національному банку – наразі безстроково. Чому це потрібно? Банкноти номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень наразі майже не зустрічаються у сфері роздрібної торгівлі, громадяни ними майже не розраховуються. Середній термін їх придатності становить близько 2,5 років. Тобто фактично банкноти цих номіналів, які ще залишалися в обігу, є зношеними. В обігу вже багато років перебувають обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Тривалість обігу монет становить близько 20 – 25 років. Перехід на розрахунки відповідними обіговими монетами вже звичний для громадян, він не створює для них незручностей, водночас приносить користь і державі, і банкам, і торговельним мережам. ℹ️ Детальніше – за посиланням.
20 лютого — День Героїв Небесної Сотні.Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто 12 років тому на Майдані віддав своє життя за свободу і гідність України. Герої Небесної Сотні — це герої першої перемоги у битві, що триває.Події Революції Гідності стали визначальною віхою нашої новітньої історії. 20 лютого 2014 року в центрі Києва пролилася кров беззбройних людей, які вийшли відстоювати європейський вибір, демократію та право жити у вільній державі. Саме тоді розпочався відкритий етап російської агресії проти України.Герої Небесної Сотні першими стали на захист державності. Вони показали всьому світові, що українці — нація вільних людей, які готові боротися за свою країну до кінця.Сьогодні, коли триває повномасштабна війна, ми усвідомлюємо: їхній подвиг мав продовження. До Небесної Сотні долучилося Небесне Військо — тисячі наших воїнів, які так само стоять за свободу, незалежність і майбутнє України.Наш обов’язок — зберегти пам’ять, бути гідними їхньої жертви, зміцнювати державу, за яку вони віддали життя.Схиляємо голови у скорботі.Пам’ятаємо. Боремося. Переможемо.Слава Україні! Слава Героям!@Mykola_Kalashnyk
🔔 Стартував конкурс бюджетних грантів для молоді на 2026 рікВідповідно до Закону України «Про основні засади молодіжної політики», Міністерство молоді та спорту України спільно з Українським молодіжним фондом оголосили про запуск конкурсу бюджетних грантів на 2026 рік.💰 У державному бюджеті передбачено 45 млн грн на підтримку молодіжних ініціатив.До участі запрошуються:▪️ молодіжні та дитячі громадські об’єднання▪️ молоді особи▪️ представники молодіжних рад та органів учнівського і студентського самоврядування▪️ молодіжні працівники▪️ радники з питань молоді▪️ фізичні особи – підприємці та юридичні особи, що здійснюють молодіжну роботу📌 Пріоритетні напрями підтримки у 2026 році:1️⃣ Розширення участі молоді у суспільному житті та зміцнення соціальної згуртованості2️⃣ Розвиток стійкості, безпечного середовища, безбар’єрності та психоемоційного благополуччя молоді3️⃣ Сприяння самореалізації та економічній спроможності молодіДетальна інформація про умови участі та подання заявок - на сайті Українського молодіжного фонду:🔗 https://uyf.gov.ua/programsЗакликаємо молодіжні організації, ініціативні групи та активну молодь скористатися можливістю залучити державну підтримку для реалізації власних проєктів.Підтримуємо розвиток молоді та створюємо можливості для реалізації її потенціалу в кожній громаді 🤝
🌡🧊 Потепління підвищує ризик падіння бурульок: як уберегтисяПам’ятайте: бурульки утворюються при мінусових температурах і під час відлиги можуть раптово впасти. Падаючі льодинки з дахів здатні спричинити травми або пошкодити майно, тому варто бути особливо пильними ⚠️Під час проходження повз будівлі з бурульками:🔻 не стійте під карнизами, на яких утворилися бурульки;🔻 якщо потрібно пройти під таким карнизом – оцініть рівень обмерзання та швидко подолайте цю ділянку;🔻 рухайтеся на відстані не менше 3–4 метрів від стін, особливо там, де є попереджувальні стрічки;🔻 почувши підозрілий шум згори – не зупиняйтеся й не піднімайте голову. Швидко притисніться до стіни – козирок даху може захистити від сходу снігу чи льоду;🔻 не паркуйте автомобілі впритул біля будинків 🚗👶 Під час прогулянок із маленькими дітьми в санчатах або дитячих візках не залишайте їх без нагляду та уникайте місць можливого падіння снігу, льоду чи бурульок з дахів.Будьте обережними, нагадуйте дітям про небезпеку ігор під карнизами під час відлиги та дотримуйтеся правил безпеки.
Провів селектор. Були доповіді з усіх областей після масованого російського удару. Росіяни застосували більш ніж 400 дронів, і значна частина – «шахеди». Також майже 40 ракет різних типів. Є, на жаль, значні ушкодження обʼєктів енергетики, і це вплинуло на енергетичну ситуацію фактично в усій країні: значні відключення. Це відображає загальне ставлення Росії до ситуації та їхні справжні наміри. На сьогодні, Росія не демонструє готовності до закінчення цієї війни найближчим часом, і як з точки зору фронту, так і таких масованих ударів Росія продовжує політику фактичного знищення України. Росіяни цілеспрямовано вдарили, зокрема, по енергетичних обʼєктах, від яких залежить робота українських атомних станцій, що ставить під загрозу не тільки нашу безпеку в Україні, але й спільну безпеку регіону та Європи. Вважаємо, що партнери і в Америці, і у Європі, і в інших державах, які хочуть миру, мають тверезо на це дивитися та діяти відповідно. Потрібен реальний тиск на Росію, щоб зʼявились реальні зміни в їхніх намірах і загальних перспективах. Детально обговорили ситуацію з енергозабезпеченням Києва, Київської області, Харкова та області, Чернігова та області, Сумщини, Полтавщини, Черкащини, Дніпровщини, наших південних областей: Одещина, Миколаївщина, Херсон, також нашої Донеччини, Запоріжжя, Кропивницького й області, Житомирщини, Вінниччини, Франківщини, Рівненщини, Волинської області, Львівщини. Всюди залучені необхідні сили для ліквідації наслідків удару та відновлення. МВС України створює додаткові команди для оперативної роботи на енергообʼєктах західних областей. Була доволі жорстка розмова щодо роботи мобільних вогневих груп, і найближчими днями керівники областей, Повітряні сили ЗСУ і Міністерство оборони України повинні забезпечити додаткове посилення компоненту мобільних вогневих груп у загальній системі захисту визначених областей. Розраховую також на збільшення програм підтримки людей, і уряд України отримав конкретні завдання. Українські дипломати повинні прискоритись і в роботі з партнерами щодо пакетів підтримки нашої ППО та енергетичної стійкості. Дякую всім, хто з Україною!
🐕Морози в Україні не відступають: як допомогти безпритульним тваринам без порушення харчової безпеки❄️ Щоб врятувати тварин від холоду, люди та представники бізнесу впускають тварин до магазинів, закладів громадського харчування й інших приміщень, де зберігаються харчові продукти. Турбота про тварин є важливим проявом відповідальності. Водночас, такі рішення мають ухвалюватися з урахуванням вимог гігієни та безпечності харчових продуктів. 👉Рекомендації операторам ринку харчових продуктів щодо перебування тварин в приміщеннях в умовах холодної пори року:🔹оцінити ризики з урахуванням специфіки та виду харчових продуктів; 🔹визначити зони, у яких можливе перебування тварин; 🔹інформувати персонал та відвідувачів про встановлені правила.На запит громадськості багато бізнесів уже організували місця обігріву для безпритульних тварин, які водночас не створюють ризиків для людей та не порушують гігієнічних вимог. Це свідчить, що поєднати турботу про тварин та дотримання вимог законодавства – цілком реально.
⚠️ Увага! Небезпека дрифтування на льоду Київського моряОстаннім часом на Київському морі набула поширення небезпечна «розвага» — дрифтування та так звані «покатушки» автомобілями по замерзлій водоймі.На жаль, уже відомо щонайменше про два нещасні випадки, що завершилися трагедіями.🔴 2 лютого у Вишгородському районі, поблизу села Лебедівка, під час виїзду автомобіля на кригу Київського моря позашляховик провалився під лід і затонув.За попередньою інформацією, в салоні перебували дві особи: одна людина загинула, іншу наразі розшукують.❗️В іншому випадку «покатушки» на замерзлій водоймі завершилися тим, що людина потрапила під колеса автомобіля. Подальша доля постраждалого наразі невідома.Наголошуємо: виїзд транспортних засобів на лід є вкрай небезпечним та забороненим; товщина та міцність льоду на водоймах не є стабільними, навіть у період морозів; подібні дії створюють загрозу не лише для водіїв, а й для інших людей.👉 Закликаємо мешканців громади утриматися від будь-яких розваг на льоду, не наражати на небезку себе та оточуючих і не випробовувати долю.Безпека та життя — понад будь-які «адреналінові» забави.
Провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Заслухав доповіді силовиків та військових. Дякую кожному за злагоджену роботу, професійність і постійну готовність діяти в умовах воєнних викликів. Саме завдяки цій щоденній роботі вдається зберігати керованість ситуації та безпеку в регіоні.Обговорили питання послабленого режиму комендантської години в частині роботи пунктів незламності. Уже понад сто суб’єктів господарювання в області виявили ініціативу працювати в нічний час як пункти незламності, і всі вони позначені на офіційній мапі. Водночас чітко наголошую: жодних розважальних заходів і жодного продажу алкогольних напоїв у нічний час. Пункт незламності — це допомога людям, а не привід для порушення порядку.Окремо зосередилися на питанні реєстрації терміналів Starlink з міркувань національної безпеки. Для того щоб зв’язок стабільно працював у нас і не використовувався ворогом, в Україні впроваджується whitelist-режим — перелік перевірених терміналів. Кожному власнику потрібно один раз підтвердити право користування через ЦНАП або портал Дія. Неверифіковані термінали будуть відключені. Послуга в ЦНАП запрацювала вже для фізичних осіб та ФОП, на порталі Дія — для юридичних осіб.Наголосив на необхідності максимальної підтримки людей у цей непростий період. Температура на вулиці вночі подекуди сягає мінус 30 градусів, а постійні обстріли ворога по енергетичній системі створюють додаткові ризики. Ми послідовно збільшуємо енергетичну незалежність області. Вдячний міжнародним партнерам та державним компаніям за генератори, модульні водонагрівні котельні та теплові набори. Продовжуємо видачу гарячого харчування й робимо все можливе, щоб люди не залишалися сам на сам із труднощами.Прийнято рішення, що модульні містечка не будуть відключатися від електроенергії. Ці будиночки не розраховані на аномально низькі температури, а люди, які там проживають, втратили житло внаслідок російської агресії. Електрика в модульних містечках є єдиним джерелом тепла, тому на період критичного температурного режиму відключення застосовуватися не будуть. У таких містечках проживає понад 4,5 тисячі людей, і ми зобов’язані забезпечити їм належні умови.Також в області є будинки з електроопаленням. Громади, які звертаються до профільного департаменту, отримують відповідні генератори, надані нашими міжнародними партнерами, для забезпечення тепла в оселях. Ми передаємо саме ті генератори, які технічно підходять для конкретних будинків, і очікуємо додаткову допомогу для забезпечення решти об’єктів.Окреме зауваження дав щодо стану доріг. Нещодавнє потепління, а потім різке похолодання спричинили ожеледицю та накопичення льоду. Це питання безпеки людей. Вимагаю посилити роботи з очищення доріг і тротуарів та не допускати аварійних ситуацій.Маємо перевиконання показників у місцевих та обласному бюджетах. Подякував за цю роботу, але водночас наголосив: у нинішніх умовах пріоритетом залишається підтримка наших захисників на фронті. Як ми дбаємо про людей у тилу в мороз і темряву, так само зобов’язані стабільно й відповідально підтримувати тих, хто боронить Україну на передовій.У воєнний час немає другорядних питань. Кожне рішення має працювати на безпеку, стабільність і підтримку людей. Саме за це ми несемо відповідальність перед громадами Київщини і перед країною.@Mykola_Kalashnyk