Fuente
Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | 08 квітня 2026 року в приміщенні виконавчого комітету Первомайської мі...
165 Vistas/Alcance
2026-04-08 16:02
Mensaje №39829
08 квітня 2026 року в приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради відбувся черговий особистий прийом громадян, який провів міський голова Олег Демченко. Участь у прийомі також взяли заступник міського голови Тимур Глушко, керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Данильченко, радник міського голови Семен Пітерман, профільні спеціалісти виконавчого комітету, до компетенції яких належали порушені питання. Їх присутність дозволила оперативно надавати фахові роз’яснення та більш детально опрацьовувати звернення громадян безпосередньо під час зустрічі.Під час проведення прийому мешканці громади мали можливість особисто звернутися до керівництва міста та порушити актуальні для них питання. Зокрема, звернення стосувалися сфери благоустрою територій: ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, необхідності проведення грейдерування доріг, а також вирішення проблеми недобудови, розташованої поблизу житлових будинків, що викликає занепокоєння у жителів.Окрему увагу було приділено зверненню внутрішньо переміщеної особи з міста Херсон — кандидата медичних наук, який звернувся з питанням щодо можливості подальшого працевлаштування за фахом та реалізації свого професійного потенціалу в громаді.Особистий прийом громадян є важливою складовою відкритої та прозорої діяльності органів місцевого самоврядування, а також дієвим механізмом забезпечення зворотного зв’язку з мешканцями. Саме у такому форматі громадяни мають змогу не лише озвучити проблемні питання, але й отримати вичерпні, фахові роз’яснення, а також бути почутими безпосередньо керівництвом громади.За результатами прийому всі порушені питання взято на особистий контроль міського голови. Відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету буде надано доручення щодо їх детального вивчення та опрацювання з урахуванням вимог чинного законодавства та в межах наданих повноважень.Міська влада і надалі послідовно працюватиме над забезпеченням відкритості, доступності та ефективної комунікації з мешканцями громади, адже саме конструктивний діалог, взаєморозуміння та співпраця є запорукою стабільного розвитку та добробуту Первомайська.