Fuente
Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | 22 березня 2025 року в легкоатлетичному манежі фахового коледжу імені ...
149 Vistas/Alcance
2026-03-23 12:40
Mensaje №39221
22 березня 2025 року в легкоатлетичному манежі фахового коледжу імені Івана Піддубного відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва з кіокушин карате, який зібрав близько 400 учасників із 30 клубів та федерацій з різних куточків України.На урочистому відкритті були присутні президент Національної федерації кіокушин карате України Станіслав Близнюк, віце-президент ФККУ Заур Мамедов, а також начальник відділу спорту вищих досягнень Департаменту молоді та спорту КМДА Сергій Климов.До складу збірної команди Миколаївської області увійшли 13 спортсменів із Первомайщини, які гідно представили нашу громаду та продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу і справжній бійцівський характер.За результатами змагань наші спортсмени вибороли призові місця:ЗОЛОТО🥇 Роман Гуменюк🥇 Вячеслав Лопаткевич🥇 Анна Мєлєга🥇 Аріна Непомяща🥇 Матвій ЯніцькийСРІБЛО🥈 Кирило Вовк🥈 Ігнат Майдаченко🥈 Назар НазаратійБРОНЗА🥉 Єгор Кругленко🥉 Владислав КучерОчільник Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко вітає спортсменів із достойними результатами, дякує їм за наполегливість, силу волі та гідне представлення громади на всеукраїнському рівні. Він також висловлює щиру вдячність тренерам за професіоналізм і відданість справі, а батькам — за підтримку, віру та виховання майбутніх чемпіонів.Окремі слова вдячності — нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким українські діти мають можливість тренуватися, змагатися та прославляти свою громаду і країну на спортивній арені.Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо їм нових перемог! 💙💛