Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Añadido 14 jul. 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Número de suscriptores: 1 142
Fotos: 34,300
Videos: 686
Enlaces: 1,620
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Fuente

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | 12 березня 2026 року робочий день у Первомайській міській раді традиці...

12 березня 2026 року робочий день у Первомайській міській раді традиційно розпочався з ранкової робочої наради, яка відбулася в залі засідань виконавчого комітету під головуванням очільника Первомайської міської територіальної громади Олега Демченка.У нараді взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступники міського голови Володимир Рябченко та Тимур Глушко, керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Данильченко, а також керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради.Одним із ключових питань, з яких розпочалося обговорення, стала підготовка громади до весняного періоду та наведення належного порядку на території міста. Очільник громади наголосив на необхідності організації загальноміського прибирання із залученням органів виконавчої влади, підприємців, установ, організацій та активних мешканців громади. Начальник управління житлово-комунального господарства повідомив, що найближчим часом у громаді буде оголошено традиційний місячник благоустрою, у межах якого затвердять відповідний план-графік робіт і визначать території, закріплені за підприємствами та установами для прибирання.Окрему увагу під час наради приділили стану дорожньої інфраструктури. Міський голова наголосив на необхідності підготовки чіткого плану-графіка відновлення дорожнього покриття, насамперед на основних магістралях міста та на ділянках, де здійснюється рух громадського транспорту. Водночас у старостинських округах необхідно продовжити роботи з грейдерування та підсипки доріг. Староста Грушівського старостинського округу Олександр Бадера зазначив, що відповідні роботи вже проводяться, та висловив подяку управлінню житлово-комунального господарства за надану допомогу.Окремо очільник громади поінформував присутніх, що під час особистого прийому громадян до нього звернулися родини загиблих військовослужбовців із села Кінецьпіль із пропозицією щодо реконструкції Алеї Слави в їхньому населеному пункті. У зв’язку з цим було дано доручення профільним службам детально опрацювати дане питання та вивчити можливості його подальшої реалізації.Ще одним важливим питанням стало обговорення благоустрою території навколо об’єкта ОСВ-1, де наразі завершуються основні будівельні роботи. Олег Демченко наголосив на необхідності завчасно передбачити комплекс заходів із облаштування прилеглої території, зокрема встановлення огорожі, облаштування освітлення, впорядкування території та належного облаштування внутрішніх приміщень.Підсумовуючи нараду, Олег Демченко визначив першочергові завдання для відповідних служб, окреслив терміни їх виконання та наголосив на важливості злагодженої роботи всіх структурних підрозділів задля забезпечення стабільної життєдіяльності та подальшого розвитку Первомайської громади.