Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Añadido 14 jul. 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Número de suscriptores: 1 142
Fotos: 34,300
Videos: 686
Enlaces: 1,620
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Fuente

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | ️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрас...

⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 27 січня➡️ Внаслідок чергових нічних атак ворога на енергетичну інфраструктуру знеструмлені споживачі на Харківщині, Одещині, Дніпропетровщині та Донеччині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають у всіх регіонах, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️ У Києві та Київській області зберігається значний дефіцит електроенергії. Ситуація напружена, застосовуються екстрені відключення. Повернення до прогнозованих графіків погодинних відключень відбудеться після стабілізації роботи енергосистеми.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також обмеження потужності для промисловості та бізнесу. У кількох регіонах додатково застосовуються аварійні відключення. Головною причиною вимушених обмежень є наслідки обстрілів електростанцій та підстанцій системи передачі й розподілу електроенергії.➡️ Довгостроково знеструмленими залишаються споживачі у прифронтових та прикордонних регіонах, де відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями. ➡️ Через несприятливі погодні умови без електропостачання залишаються понад 500 населених пунктів у Вінницькій, Хмельницькій, Миколаївській, Тернопільській, Кіровоградській, Чернігівській, Чернівецькій, Сумській, Житомирській та Київській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють у цілодобовому режимі.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації енергетика України працює в режимі надзвичайної ситуації для максимальної координації дій усіх служб.➡️ Перший заступник Міністра подякував споживачам за витримку та закликав максимально раціонально споживати електроенергію, а також висловив вдячність енергетикам, тепловикам і рятувальникам за цілодобову роботу.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема НекрасоваМіністерство енергетики України.