Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вуса і Мультиверс Корчинського
Añadido 06 ene. 2025

Вуса і Мультиверс Корчинського

@vusakrch
Número de suscriptores: 4 065
Fotos: 1,620
Videos: 194
Enlaces: 271
Descripción:
Лайкнув мем - за тобою почало стежити ФСБ Написав комент - потрапив в розстрільні списки москви Підписався на цей канал - був приданий анафемі в РПЦ Загалом - обрав правильний життєвий шлях. Зв'язок з адміном тільки після спільного причастя

👥 Número de suscriptores

4 065
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -16
Promedio/Mes:: -67

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 234
Promedio/Día:: 3,660
Promedio/Tiempo:: 1,876
ERR: 54.96%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 2
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de nombre

Вуса і Мультиверс Корчинського 2026-04-08
Вуса Корчинського 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Як людину змінює війна?Сьогодні суспільство України часто стикається, і ще довго стикатиметься в майбутньому з проявами ПТСР.Хтось вже заочно записав усіх військових в "небезпечні", хтось оптимістично планує як буде "лікувати" усіх своїх близьких і рідних що пройшли війну. Але війна несе для мозку людини і свідомості дещо значно масштабніше ніж ПТСР. Війна відкриває очі.Війна відкриває очі на те, як влаштований світ. Війна відкриває очі на цінність життя людини, і на цінність яка в цьому житті може бути. Війна відкриває справжню ціну помилки, війна справді розширює значення поняття "погано". Перед нашим суспільством вже стоїть питання інтеграції сотень тисяч людей які бачать світ інакше. Сотень тисяч людей для яких стрес починається тільки тоді, коли 500кг тротилу і сталі падають вже підозріло близько. Спочатку десь далеко, потім в 500 метрах, потім в 250, а зараз ви знову чуєте літак, і здається здогадуєтесь, що вибуху можете вже не почути. Чисельні форуми і зустрічі, дискусії з провідними психологами і фондами, величезні реабілітаційні бюджети створили оманливу ілюзію контролю ситуації і чіткого плану, але це далеко від істини.Істина полягає в тому, що військові побачили світ таким, яким він є. Військові побачили світ, де мільярди долларів перетворюються у короткотривале шоу з фейрверками на один день. Світ, де звичайний вівторок, в одній машині єдиний згоріли син багатої родини, з дипломом найдорожчого вишу європи і перспективною кар'єрою в шоу-бізнесі, і сирота з луганського села, назву якого ніхто вже й не згадає. Світ, де ти або робиш, або вже через 30 секунд тебе не буде існувати. Військові живуть поза матрицею, де з переживань є офіс де закінчилась кава, огляд на новий айфон і нові тренди з тік току, за якими треба встигнути (бо люди ж не зрозуміють!)."Люди ж не зрозуміють"Люди і не розуміють.Люди уявляють собі війну страшною в найпростіших речах, і простою, в нюансах від яких може залежати геть усе. Люди будуть задавати питання про цільове використання кожної копійки, і закидають грошима медійних військових які не були на фронті з часів березня 2022. Люди будуть боятись мобілізації і різати собі вени в тилу, замість того щоби підсилити собою армію, що вже певний час воює дронами і надмалими непомітними групами. І найголовніше, ці добрі люди будуть хотіти вас виправити. Полагодити, "повернути додому", зробити вас знову частиною суспільства, яке активно підтримує власне вимирання, і бореться за виживання виключно в рамках коментарів соцмереж. Це і є той "дім", створений з реклами, пустих обіцянок і суспільних трендів в який станом на зараз треба "інтегрувати назад" ветеранів. Але для ветеранів "дому" вже немає. Професійний військовий чудово засинає на картонці в напів-розваленій хаті, закриваючи голову від доща курткою. Професійний військовий знає ціну справді якісним речам, і не може зрозуміти чому штани які не горять, вироблені в Америці, не світяться в нічний приціл і вміщають в себе половину його речей коштують в десять разів менше за "модні". Професійний військовий не боїться гучних звуків. Вони можуть викликати неприємні спогади, асоціації, але вони не є чимось що вганяє в ступор. Незвіданого страху більше не існує.Якщо щось викликає сумніви, небезпеку, то варто просто туди підійти двійкою і розвідати щупом. І не забути турнікет.То може проблема не в поверненні ветеранів у матрицю?Можливо, весь цей час, проблема полягала у нашому способі життя і у пріоритетах які ми в ньому ставимо?Приєднуйтесь до війська, браття і сестри. Почніть нарешті жити.Щоби долучитися пишіть нам напряму у соцмережі Інстаграм | Телеграм | Фейсбук | Ютубабо:+380986003833https://jesuschrist.army/
На полі бою загинув наш брат на псевдо "Умнік".Умнік приєднався до Роти Ісуса Христа, натхненний місією Братства і бажанням захистити тих, кого він любить. Вже на перших бойових наш брат взяв участь у виході на ворожу територію, де разом з групою взяв свого першого полоненого. Багато кампаній потому, отримавши командирську посаду, він опікувався усіма потребами своїх бійців. мудро керував ними у бою і провів операцію з успішної ротації груп з 8км вглиб ворожої кіллзони.Умнік назавжди вписав своє ім'я в історію під час диверсійного рейду на протилежний берег Каховського водосховища, де разом з групою нейтралізував вороже розвідувальне відділення, а також взяв у полон двох цінних бійців противника. Ця унікальна операція стала можливою завдяки його талантам у орієнтуванні, витривалості і холодному розуму.Доброї душі хлопчина, прихожанин церкви, фанат української рок музики і настільних ігор в тилу, був розважливим, безстрашним і небагатослівним бійцем на війні. 07.04.2026 відбудеться прощання з нашим дорогим братом. Він не лишив по собі ворогів, і навіть навпаки - всі знали його добру вдачу і спокійний приємний характер. Єднаймося, як близькі, друзі, побратими і родичі нашого брата Антона "Умніка" Полюховича, щоби вкотре подякувати йому за любов. За найвищу міру любові до кожного з нас, яку він неодноразово показував йдучи на запеклі ділянки фронту і повертаючись з перемогою.Відспівування відбудеться в Києві, у Михайлівському Золотоверхому соборі о 11:30, з прощальною церемонією на майдані незалежності одразу після.
👁 1,120 26-03-25 16:18
Ефективна розвідувальна діяльність забезпечується комбінацією технічного оснащення, навичок і мотивації. Людина що готова, людина що вірить, людина загартована досвідом здатна майже на все. А з допомогою Бога, людина здатна вже на абсолют. Бійці Роти Ісуса Христа батальйону Братство неодноразово доводили, що палаюче серце і щира любов до ближнього можуть перевертати гори. Що ефективна розвідка силами іноді лише кількох людей здатна міняти історію, і приводити до руху процеси які коштують ворогу десятків мільйонів долларів на одну лише логістику, навіть не рахуючи прямі втрати. Кожна людина здатна змінити війну, змінити суспільство, змінити своє життя, було б лише найменше, справжнє, щире натхнення. Господь дав нам усі можливості цього світу, і нам забезпечить це віра, навіть розміром лишень з гірчичне зернятко. Вознесіть серця свої в молитвах за бійців, які щодня проявляють любов. Любов, яку вони несуть через кілометри сірої зони, під невтихаючим артилерійським вогнем, через складну логістику і великі відстані. Любов до свого дому, до рідних, до близьких і дорогих їхнім серцям людей. Ми продовжуємо нести любов перш за все інше. Слава Господу за все.Амінь!Щоби долучитися пишіть нам напряму у соцмережі Інстаграм | Телеграм | Фейсбук | Ютубабо:+380986003833https://jesuschrist.army/
👁 1,030 26-03-20 14:19
Для УПЦ КП наступає нова епоха.Якось мій близький брат заходив у Володимирський, під час якоїсь чергової церковної турбулентності пару років тому. І поцікавився у місцевого молодого паламаря, мовляв, як ви себе відчуваєте? Хмари згущаються, патріарх вже має значні проблеми зі здоров'ям, війна між ПЦУ і УПЦ МП набирає нових обертів. А київський патріархат затиснений між цими двома силами. Відповідь служителя:- Ну, звісно ми відчуваємо це. Нас все менше, семінаристів прийшло з цього потоку небагато. Патріарх знаходиться у хиткому положенні, особливо по здоров'ю.З великих храмів у нас фактично тільки Володимирський лишився.- Ви не думали про об'єднання з ПЦУ? - Думав, чого ж ні. Всі про це хоч раз думали. Але моє місце тут, в цій церкві. Невідомо скільки святійшому лишилось, думаю, церква зникне разом з ним. Але до тих пір, я відчуваю що Господь хоче щоби я був тут. Моє місце саме тут. Як воно буде далі, мені не цікаво.Якусь очевидну мораль з цієї розмови винести важко, бо її нема. Однак історія даного служителя невідворотно наводить на роздуми про високе.Помоліться за упокій Філарета, навіть якщо ви гоє-католик. Якщо ви упцмпшник, то тим паче помоліться. Один з небагатьох шансів для вас зробити щось християнське
👁 2,210 26-02-19 19:06
ТЦК, Маркус, ухилянти.Маркус обсирає зброєні сили (Маркус як приклад. Таких багато).Які б не були - це найкращі зброєні сили Європи. Так, є труднощі. Але є люди, які ці труднощі долають в цей складний час. А є ті, хто улюлюкають з героїв. З бомжів і ухилянтів зробити армію і перемогти - це подвиг. Я в захваті від цього подвигу генералів, комбригів, Сирського… Стояти в стороні і тикати пальцем, знаходячи бруд під нігтями тих, хто рятує країну - підлість. Ті, хто боряться проти ТЦК, критикують, коментують, перешкоджають, розповсюджують відповідний контент в інтернеті (а одже зривають мобілізацію)- є ворогами України і є більш небезпечними, ніж російський солдат. В останнього я принаймні можу стріляти.Лише впевненість у своїх силах державного апарату, силових структур, арміі дає поблажку цим ворогам (борцям проти тцк) виступати, говорити, критикувати… дає можливість гратися в демократію. Ми ж усі розуміємо, що в критичний момент (на жаль він настане) справа мобілізаціі буде проводитися бойовими батальйонами ЗСУ (як це не раз було в історії). Посміюсь від щирого серця.Особисто наш батальйон в прифронтовій зоні, де зараз працюємо, вигребли з хатів усіх ухилянтів на шляху. Звісно провокатори з тилів будуть розмазувати соплі, що не можна ж так за ноги витягати ухилянта з хати. Але нагадаю, що при успіхах на певних ділянках ворог забере цей скот собі в армію, і воно воюватиме за Рф. Звісно, в тилу є багато думок на цю тему. Але з натхненням чекаю, коли ми перестанемо на ці думки зважати.
👁 1,870 26-02-18 22:50
Служителям УПЦ МП треба виплачувати українському суспільству і нації ще величезний кредит, за усі діяння які зробила їхня "церква". Якщо мені не бракує пам'яті, кількість з їхніх слів "віджатих" храмів на користь ПЦУ ще дуже нескоро порівняється з кількістю храмів які сама УПЦ МП і РПЦ віджали у УПЦ КП. От коли вийдемо хоча б в 0, коли вашій ворожій "конфесії" буде нанесена хоча б симетрична шкода до тої яку вона сама нанесла, от тоді можете щось починати казати. А до моменту поки не буде повернута хоча б базова справедливість, у московських (або українських промосковських) попів немає ні морального ні іншого права навіть рот свій відкривати.Поіснуйте тепер в позиції, в яку ви загнали усі українські церкви до моменту томосу. Послужіть в грузовому контейнері, як отець Ростислав Дударенко після того як у нього ви ж віджали церкву. Він загинув з хрестом в руках в перші дні повномасштабного вторгнення. Претендуєте на якусь жалість чи справедливість, ну то пройдіть його шляхом, або не відкривайте рот.
👁 2,009 26-02-16 11:13
Адепти «церкви» капітуляції, які протиставляють себе Войовничій церкві, обурені тим, що ми вважаємо шкідливою проповідь московицькою і взагалі проповідь московитам. Адже ми не зацікавленні в їхньому спасінні. Навпаки, зацікавлені пошвидше відправити їх усих до пекла.Браття, коли ваш пастор розповідає вам, що християнин не може брати зброю в руки, знайте, що цей пастор від сатани.Вони аргументують тим, що на їхню думку, Христос був хіпі-пацифістом і апостоли не вдавалися до збройного спротиву.Відповідаю.Апостоли мали при собі мечі. Коли Христос каже: «продай одяг, купи меча», вони відповідають: «ось два». Христос не каже їм викинути мечі, він каже їм «досить».Христос зупиняє руку Петра, коли той ножем відрубає вухо стражнику. Це зрозуміло: Христос прийшов, аби принести себе в Жертву, а не для того, щоб знищити поліцейській патруль.Ви, мої любі лицеміри, вважаєте, що Жертви Христа було не достатньо і хочете, щоб в жертву московитам себе приносили ми?Насправді Христос виконав все. Його святої Крові достатньо, щоб змити наші гріхи.Пастори «церкви» капітуляції кажуть, що апостоли не воювали, а ми маємо наслідувати апостолів.Апостоли після пʼятдесятниці, відмовилися від майна і все віддали церкві. Ананій і Сапфіра були знищені Святим Духом, коли віддали не все.Якщо наслідувати апостолів, то в усьому. Спитайте у пастора-пацифіста: чи все своє майно, чи всі свої гроші він віддав церкві? А може, навпаки цей огидний лицемір наживається на церкві?Найголовніше в Ісусі - не Його людська, але Його Божественна природа. Він - є втіленням Бога Сина.Де був Бог Син до народження Ісуса? Спав? Відпочивав? Не існував? Ні! Він відпочатково був у Триєдиному Богові.Для прикладу, Христос, коли євреї виходять з Єгипетського полону: 1 Кор. 10:4 і далі.Коли Триєдиний Бог наказує євреям винищити амаликитян, завоювати землю обітовану, воювати з филистимлянами тощо, Бог Син теж наказує це робити.Ви гадаєте, що Бог Син змінився після народження Ісуса? Раніше не був, а тоді став пацифістом?Повідомляю вам, що Бог не змінний. Бо він понад часом.Якщо Він не був пацифістом на Синаї, то не став пацифістом в Іудеї. Тож не є пацифістом і в Україні.Христос наголошує на любові. І це правильно сповідувати. Військовий відділ, який всередині себе практикує євангельські принципи, є найсильнішим.Але це було й у старозавітні часи. Триєдиний Бог (і Бог Син в Трійці) дає євреям заповідь «не убий» і одночасно наказ завоювати Землю обітовану.Отримавши на Синайській горі заповідь «не убий», Мойсей одразу реалізує її - знищує тих євреїв, які почали поклонятися золотому тельцю.Десять заповідей і любов - це добре для того, щоб зцементувати військо, яке має завдання знищити амаликитян.Не треба «збирати каміння», коли час «розкидати». І навпаки.Давид вбиває Голіафа. Але відмовляється вбити Саула. І те і те правильно. Євангельська любов ніщо без Біблійної сили. Біблійна сила не потрібна без Євангельської любові.«Пацифізм - непогана річ, коли його проголошують переможці».Євангельська любов - про те, що не треба знущатися над полоненими, перед тим, як привести вирок у виконання, а не про те, що не треба брати полонених.Напочатку XX ст. теж траплялися християни, які спасали свою душу ненасильмтвом, коли більшовики знищували українських дітей.Я певен, що Господь кожного з них спитав: ти замість захищати дітей, шукав шпарину, щоб пролізти до Раю? То от тобі в пекло!Зараз московити щодня знищують українських дітей. А якщо завоюють нас, знищать всіх.Тих, хто заради спасіння своєї душонки, не взяв зброю до рук і відмовляв інших, Бог не спасе.Євангеліє - найкраща річ у Світі. Якщо ви готові дати московитам цю найкращу річ, значить ви готові дати їм трохи менш цінні речі: решту Донбасу, наприклад. Або решту України.Саме для цього «церква» капітуляції та оскверняє Христа пацифізмом - щоб віддати нас москві і сатані.Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 2,540 26-01-07 12:07
❗️Глибокий рейд у тил ворога: бійці підрозділу ГУР “Братство” провели успішну операцію на Запорізькому напрямкуУ грудні 2025 року, під час проведення спеціальної операції на Запорізькому напрямку, диверсійно-розвідувальна група підрозділу “Братство”, що входить до складу “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України, здійснила глибокий рейд у тил противника в районі Каховського водосховища.У ході бойового виходу воєнні розвідники ліквідували двох російських окупантів, двох – поранили, а ще двох – взяли в полон.▪️Після цього бійці “Братства” здійснили складний і тривалий супровід полонених — на відстань близько 27 кілометрів — та вивели їх на підконтрольну Україні територію.Полонені росіяни розповіли цінну інформацію щодо місць перебування ворожих офіцерів, позицій артилерії, операторів БпЛА, районів зосередження особового складу, техніки та складів з боєприпасами.Проведена операція підтвердила наявність серйозних прогалин у системі фронтової оборони противника: ворог не очікує активних дій українських розвідників у глибині своїх позицій і не здатен чинити ефективний опір в тилу.🫡Після завершення операції генерал-лейтенант Кирило Буданов відзначив бійців і командирів підрозділу “Братство” державними та відомчими нагородами.👉Долучайся до найзухваліших пригод разом із “Братством“!Збройна боротьба триває!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 3,040 25-07-29 13:25
‼️Прощання з "Французом"‼️ командиром відділення роти Ісуса Христа батальйону Братство, який, в ході бойових дій, здобув Царство Небесне.Київ 31.07.25:11:00 – відспівування в Михайлівському соборі12:00 – прощання на Майдані НезалежностіПайол Данило, під позивним «Француз», був одним із перших, хто приєднався до роти імені Ісуса Христа. З моменту вступу до ще тоді новоствореного підрозділу він цілковито присвятив себе служінню в колективі та спільній справі.Француз був глибоко віруючим християнином. Його шлях до віри мав поетичну та водночас щиру історію: коли в його матері виявили ракову пухлину, Данило звернувся до Бога з молитвою та обіцянкою — якщо Господь допоможе врятувати матір, він присвятить усе своє життя служінню Йому. Отримавши зцілення Француз прийшов до батальйону Братство. І він виконав цю обітницю сповна. Його внесок як у бойову діяльність, так і в зміцнення братерства всередині роти важко переоцінити. Серед побратимів не знайдеться жодної людини, яка могла б сказати про нього щось погане про нього. За весь час служби Француз не відмовився від жодного бойового завдання, пройшовши пліч-о-пліч з підрозділом усі найскладніші випробування.Маючи неабиякий, як для свого віку, досвід у підприємництві, він умів брати на себе відповідальність та організовувати людей. Після повернення з виснажливої Куп’янської операції Данило, майже без відпочинку, взявся за підготовку новобранців з власного бажання нести світло Євангеліє, і проявляти служіння щодня. Він збудував маленьку церкву і підготував десятки бійців, які нині впевнено виконують нові бойові завдання, несучи пам’ять про свого наставника та продовжуючи його справу.Вічна Слава в Царстві Небесному‼️
👁 3,660 25-07-19 16:43
Під час виконання розвідувального завдання Рота Ісуса Христа зазнала своєї першої і найболючішої втрати. Боєць "Француз" віддав своє життя за Господа і нашу державу. Француз був моїм найліпшим другом. І я пам'ятатиму його за усі чесноти що мав цей чудовий брат. Ця скромна, вишукана і щира людина була центральним звеном усього підрозділу. Він вмотивовано і відповідально брався за будь-яку роботу і бойову задачу, сумлінно виконував і постійно самовдосконалювався. За порівняно недовгий час служби наш брат встиг майстерно вивчити і опанувати усі аспекти військової науки спецпідрозділу, тактики і роботи з людьми. Рекрути пам'ятатимуть його як справедливого і досвідченого вчителя, побратими як ідеального солдата що кратно підсилить будь-яку групу, а друзі і рідні як того, за ким завжди сумуєш за його відсутності.Я цінував його за характер. Ця людина досягла висот у бізнесі ще в молодому віці, розвивалась одразу у трьох напрямках і ніколи не мала зверхності. Ми випадково дізнавались про його популярні проекти і колаборації з відомими людьми, про які він ніколи сам не розповідав. У війську він постійно навчався, навіть на доволі високій посаді він не зупинився у пізнанні ключових оперативних і тактичних істин. Якщо десь була інформація що впливає на поле бою, рятує життя і забезпечує успіх виконання задачі, Француз не зволікав з її вивченням, і постійно шукав ще.Француз любив якісну музику, хороше мистецтво і високу естетику. Він створював у колективі атмосферу затишку, цікавих пригод і завжди ставив інтереси ближніх над своїми. Француз неодноразово особисто рятував побратимів із найнебезпечніших місць на фронті, багато людей завдячують йому своїм життям, здоров'ям, а головне часом. Позаяк він був тим, без кого не можливо уявити вечір де збираються "усі свої". Без нього немає довершеності.Люблячий син, вірний друг і непохитний воїн. Спочивай з миром, брате, і нехай Господь радо прийме тебе у церкву що торжествує.