Fuente
Рух "Всі разом!" | США ОФІЦІЙНО ВИЙШЛИ ІЗ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’ЯСполуче...
536 Vistas/Alcance
2026-01-26 15:20
Mensaje №2707
США ОФІЦІЙНО ВИЙШЛИ ІЗ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’ЯСполучені Штати Америки офіційно вийшли зі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), залишивши агентство ООН без одного з найбільших донорів. Президент США Дональд Трамп підписав указ ще рік тому, розкритикувавши організацію за надмірну орієнтованість на Китай під час пандемії Covid-19.Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США заявило, що ухвалило це рішення через «неналежне управління» пандемією з боку ВООЗ, її нездатність до реформ та політичний вплив з боку держав-членів.Вашингтон традиційно був одним із найбільших донорів ВООЗ, однак не сплатив членські внески за 2024 і 2025 роки, що вже призвело до масштабних скорочень персоналу в організації. Хоча юристи ВООЗ вважають, що США зобов’язані сплатити заборгованість, яку оцінюють у 260 мільйонів доларів США, Вашингтон заявив, що не бачить підстав для цього.Було повідомлено, що все фінансування ВООЗ з боку уряду США припинено, американський персонал і підрядників відкликано зі штаб-квартири ВООЗ у Женеві, Швейцарія, та з її офісів по всьому світу, а сотні форматів співпраці США з ВООЗ призупинено або припинено.«ВООЗ заплямувала і знецінила все, що для неї зробила Америка», – йдеться у спільній заяві міністра охорони здоров’я США Роберта Ф. Кеннеді та державного секретаря Марко Рубіо. Вони заявили, що організація «відмовилася від своєї основної місії та неодноразово діяла всупереч інтересам Сполучених Штатів». «Надалі участь США у взаємодії з ВООЗ буде суворо обмежена діями, необхідними для реалізації нашого виходу, та для захисту здоров’я і безпеки американського народу», – додали вони.
Детальніше читайте на сайті.Підтримай нас - долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися