Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Рух "Всі разом!"
Añadido 14 jul. 2024

Рух "Всі разом!"

@vsirazom
Número de suscriptores: 2 272
Fotos: 2,150
Videos: 53
Enlaces: 2,140
Descripción:
Громадянський рух - www.vsirazom.ua Повноцінна сім’я та безпечне суспільство - наші пріоритети. Співпраця: @vsirazom_chat Помічник по ресурсах та інформації: @vsirazom_bot
Fuente

Рух "Всі разом!" | ПІНГВІНИ, ПРОКЛАДКИ І НАФТА: ЯК МЕДІА ГІПНОТИЗУЮТЬ УКРАЇНЦІВ САНКЦІЙНИ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Рух "Всі разом!" Рух "Всі разом!" @vsirazom
414 Vistas/Alcance 2025-04-07 14:45 Mensaje №2169
ПІНГВІНИ, ПРОКЛАДКИ І НАФТА: ЯК МЕДІА ГІПНОТИЗУЮТЬ УКРАЇНЦІВ САНКЦІЙНИМИ "ПЕРЕМОГАМИ"Вже котрий день Українці безугавно регочуть з Трампа, який наклав санкції на пінгвінів острова Херд. Медіа щодня підкидають порцію нової дичини. Складається стійке враження, що суспільство навмисно гіпнотизують, а воно радо піддається цьому гіпнозу. 10 січня, за 10 днів до інавгурації Трампа наш «друг і спаситель» Байден увів у дію санкції проти так званого "тіньового флоту" РФ. Тоді ще фінансований урядом США "Голос Америки" повідомив, що під санкції потрапили 183 танкери, що вони під прапорами офшорних юрисдикцій вивозили на продаж нафту з портів РФ. 15 січня Мінфін та Держдеп оголосили про ще один пакет санкцій, котрі ще більше обмежили Московію в торгівлі енергоресурсами. Але преса підносить це як тріюмф і величезне досягнення адміністрації Байдена. Бо в Джо були самі лише досягнення, і нас видресирували екстатично радіти кожному поруху його пальця.Чи може хто забув ту істеричну радість, яка охопила нас у березні 2022 року, коли нам розповіли, що через санкції на Московію припинили ввозити жіночі прокладки?! З усіх екранів тоді понісся шалений регіт, що країна 404 не в змозі, мовляв, забезпечити своїх самиць гігієнічними засобами. І це подавалося нам як переможна переможенька санкційної політики Байдена. Зауважу, що я вважаю, що висміювати ворога потрібно завжди і у всьому, із будь-якого приводу. Але цей сміх не має викривляти нам картину реальності. Але ЗМІ, як наші, так і іноземні, як офіційні редакційні, так і приватні блогерські постійно займаються таким викривленням. Ось ми посміялися над їхніми інстасамками, котрі не можуть купити собі прокладок – і на емоційному рівні переконалися, що санкції діють, а населення оркостану страшенно від цього страждає.Продовження статті аналітика Кабінету експертів Іллі Камишанського читайте на сайті.