Fuente
Рух "Всі разом!" | ОДЕСЬКИЙ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПОЛІЦІЮ І ПРОКУРАТУРУ ВИПЛАТИТИ ТРАНСУ 400 000...
499 Vistas/Alcance
2025-03-10 16:10
Mensaje №2119
ОДЕСЬКИЙ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПОЛІЦІЮ І ПРОКУРАТУРУ ВИПЛАТИТИ ТРАНСУ 400 000 ГРН. ЧИ БУДЕ АПЕЛЯЦІЯ?Одеський суд присудив державі Україна виплатити 400 000 гривень транссексуалу. Особа чоловічої статі з ім’ям «Марія Вініченко» подав позов про відшкодування моральної шкоди. Приводом стала справа проти транссексуала за створення та розповсюдження порнографії. Проте прокурор з незрозумілих причин відмовився від звинувачень.Малиновський районний суд міста Одеси частково задовольнив позов «Марії Вініченко» 6 березня. Суддею у справі була Ірина Мазун. Про це стало відомо після публікації рішення суду від 6 березня на сайті Єдиного державного реєстру. «Марія» подав позов на 1 мільйон гривень. У відповідь суддя Мазур задовольнила позов частково та змусила державу Україна виплатити 400 000 гривень за рахунок платників податків.Процес почався ще у 2019 році. Тоді вказаного громадянина звинуватили у виготовленні та розповсюдженні порнографії за статтею 301 Кримінального кодексу України. Правоохоронці довели, що фігурант розповсюджував через сайт знайомств знімки з оголеним чоловічим статевим органом.У травні 2023 року дивним чином справу було припинено у зв'язку із відмовою прокурора від усіх звинувачень. Тепер транссексуал через суд першої інстанції добився виплати йому компенсацію «за завдану моральну шкоду під час слідства». Детальніше читайте на сайті.