Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Паша Вржещ
Añadido 14 jul. 2024

Паша Вржещ

@vrzheshch
Número de suscriptores: 11 592
Fotos: 682
Videos: 218
Enlaces: 309
Descripción:
Паша Вржещ, співзасновник та креативний директор агентства Banda.
Fuente

Паша Вржещ | Хочу поділитися відгуком.Через день після бесіди мене шандарахнуло усв...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВРЖЕЩ Паша Вржещ @vrzheshch
2 430 Vistas/Alcance 2025-11-20 18:17 Mensaje №1209
Хочу поділитися відгуком.Через день після бесіди мене шандарахнуло усвідомлення.Може, банальне, але енівей.Довгий час я дуже боялася смерті, але після цієї розмови ніби прозріла.По суті ті стани «медитації», «безфокусності» чи «присутності», в які я раптово потрапляла — це і були стани смерті, коли помирав сам розум, щось що постійно думає, зважує та оцінює.І я зрозуміла, що помирати не страшно, бо насправді я ніколи не починалася, а отже ніколи не закінчусь.Процеси відбувалися поза мною, процеси відбуваються зараз, поза участю мого «я», процеси відбуватимуться і потім.Помре лише моє его, та крихка та номінальна система, яка називалася Катею, ходила, робила, створювала, платила податки, сумнівалася в собі. Ну і добре — одного дня «стану тутом», «стану моментом» назовсім.Мені тільки зараз здалось, що я зрозуміла рядки Лесі Українки: «ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає». Бо це живе існувало завжди в різних формах, і одного разу на певний час втілилось у формі мене, в тій формі, в якої є розум. І коротше, якось це дуже парадоксально, що щоб відчути життя, з’єднатися з ним, побачити себе в усьому і все в собі, — треба типу «помирати»)))Але прикольно)