Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ ВІЛЬНЯНСЬК | ВІЙНА🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

✙ ВІЛЬНЯНСЬК | ВІЙНА🇺🇦

@volnyansklive
Número de suscriptores: 5 664
Fotos: 3,700
Videos: 1,480
Enlaces: 1,570
Descripción:
Надіслати новину / реклама:
Fuente

✙ ВІЛЬНЯНСЬК | ВІЙНА🇺🇦 | Чи загрожує окупація Запоріжжю та про терор росії пише військовий анал...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ ВІЛЬНЯНСЬК | ВІЙНА🇺🇦 ✙ ВІЛЬНЯНСЬК | ВІЙНА🇺🇦 @volnyansklive
1 740 Vistas/Alcance 2025-10-08 16:03 Mensaje №14143
Чи загрожує окупація Запоріжжю та про терор росії пише військовий аналітик Олександр КоваленкоЗосередженої на Запорізькому напрямку 58-ї ЗВА зі складу УВ "Дніпро" недостатньо, щоб вийти на обласний центр і окупувати його. Саме з цієї причини практично вся активність РОВ на цьому напрямку представлена тактичного рівня діями, - зазначає Коваленко.І якщо говорити про проблеми в Запорізькій області, то значно гірша ситуація не на Запорізькому, а на Гуляйпільському напрямку, який новоутворюється і виростає з Новопавлівського. У противника зараз немає ні сил, ні засобів, щоб провести якусь наступальну операцію задля окупації цілої області та великого обласного центру. Наявного у РОВ ресурсу достатньо для уповільненого, повзучого наступу на окремо взятих ділянках, а не на кількох одночасно, бравим кавалерійським наскоком. Але чи є можливість у російських окупантів перетворити ці міста на непридатні для життя?Побоювання з приводу того, що обласні центри можуть перетворитися на непридатні для життя міста, зараз лунають особливо гучно і особливо панічно. Але чи так це?Дуже непросто відповісти на це запитання з огляду на його, скажімо так, певну абсурдність. Зокрема, а чим саме вимірювати придатність міста до життя в межах українських реалій? Реалій повномасштабної війни та цілодобового терору російських окупантів цивільного населення.Для мене якісь заклики про евакуацію Запоріжжя порівняно з тим, яка ситуація в тих же Харкові та Херсоні, виглядають, м'яко кажучи, передчасними. Але це не означає, що окупанти не будуть тероризувати місто, якраз навпаки – це невід'ємна тактика РОВ, терор цивільного населення,- зазначає оглядач. Придатність міста до життя – це суб'єктивна оцінка. Для когось відсутність світла два-три дні вже привід виїжджати, а хтось продовжував залишатися в своїх будинках без світла, води і тепла, коли бої велися на околицях. Кожен сам дає оцінку поняттю придатності міста до життя, але те, що окупанти битимуть по енергетиці, намагатимуться позбавити нас напередодні зими світла, тепла і води, – безсумнівно. Власне, з усього вищевикладеного не важко зробити висновки. У російських окупаційних військ немає можливості окупувати Харків, Суми, Чернігів, Запоріжжя і тим більше Дніпро. Накопичення сил і засобів, здатних провести таку операцію, також не відзначається і навіть навпаки, є зменшення низки УВ задля посилення проблемних ділянок фронту.РОВ докладатимуть максимум зусиль для того, щоб і надалі робити нестерпним життя в прикордонних, а так само поблизу лінії бойового зіткнення містах. Ворог буде як продовжувати, так і масштабувати терор. Але, знову-таки, наче чогось іншого ми очікували від маніяків, яким протистоять Сили оборони України.Тому кожен для себе сам визначає, що таке придатність міста до життя і коли необхідно евакуюватися. Адже неодноразово доведено: там, де для українця вже давно звичайний буденний ранок, для європейця – кінець світу, - висновок автора.