Fuente
Вільногірськ Online/Вольногорск Online | новини_громадиЛікарня на межі: у Вільногірську відбулася гостра розмов...
4 900 Vistas/Alcance
2026-01-22 10:27
Mensaje №39206
#новини_громадиЛікарня на межі: у Вільногірську відбулася гостра розмова про майбутнє ЦМЛСьогодні у виконавчому комітеті Вільногірської міської ради відбулася напружена робоча зустріч міського голови Володимира Василенка з керівництвом та колективом КП «Вільногірська центральна міська лікарня» (ЦМЛ) за участі представників міської влади та департаменту соціально-гуманітарної політики.Розмова була відвертою й гострою. На порядку денному — критичні питання функціонування ЦМЛ: стан матеріально-технічної бази, заборгованість із заробітної плати, кадрова криза, а також реальні механізми підтримки лікарні з боку місцевої влади.Міський голова наголосив: збереження лікарні — надважливе завдання для громади. Влада не має права допустити збоїв у роботі закладу, адже йдеться про доступ мешканців до повноцінної вторинної медичної допомоги.Під час зустрічі заслухали позицію директора ЦМЛ Ігоря Яцевича, медиків, у тому числі працівників приймального відділення, які подали заяви на звільнення. Своє бачення ситуації озвучили й представники влади та ДСГП як розпорядника коштів.За підсумками обговорення профільним підрозділам і керівництву лікарні доручено терміново опрацювати всі проблемні питання, знайти можливості фінансової підтримки закладу, а також спільно з НСЗУ врегулювати питання оплати пакетів медичних послуг і звітності. Окремо поставлено завдання розробити калькуляцію послуг, що не входять до пакетів НСЗУ, з можливістю їх компенсації з місцевого бюджету.Міська влада підтвердила готовність надати ЦМЛ фінансову підтримку для стабілізації роботи та збереження медичного колективу — це принципова позиція міського голови.Джерело: Вільногірська міськрада ПІДПИСАТИСЯ ✅️| Корисні чати |