Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Воєнна Реальність
Añadido 14 jul. 2024

Воєнна Реальність

@voenna_realnist
Número de suscriptores: 6 180
Fotos: 12,900
Videos: 10,300
Enlaces: 12,200
Descripción:
⚔️ Кадри бойових дій з російсько-української війни. 📩 Зворотний зв'язок через повідомлення каналу: t.me/voenna_realnist?direct ⚡️ Зарядити канал: t.me/boost/voenna_realnist 💳 Підтримати автора фінансово: @voenna_realnist_support

👥 Número de suscriptores

6 180
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +84
Promedio/Mes:: +648

👁️ Vistas promedio por mensaje

862
Promedio/Día:: 923
Promedio/Tiempo:: 1,233
ERR: 13.95%

📊 Mensajes por Día

3.3
Último día: 2
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 3.3

Historial de cambios de nombre

Воєнна Реальність 2026-01-06
✙ Воєнна Реальність △ 2024-08-06
✙Воєнна Реальність✙ 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 803 26-05-17 09:42
Протягом 16–17 травня угруповання Сил безпілотних систем завдали middle strike ударів по ЗРК «Тор-М2», логістичній інфраструктурі, вузлах командування і зв’язку, пунктах управління БпЛА, прикордонному кораблю та інших об’єктах противникаОператори 1-го окремого центру уразили вузол стратегічного захищеного зв’язку Чорноморського флоту ВМФ рф у Криму, місце збору керівного складу противника в Донецькій області, портові крани у Бердянську, що використовувалися для забезпечення логістики окупаційних військ, а також прикордонний сторожовий корабель проєкту 10410 у місті Каспійськ, Республіка Дагестан, рф.Оператори 414-ї бригади «Птахи Мадяра» влаштували черговий #ППОцид та уразили ЗРК «Тор-М2» у Луганській області. Окремо було уражено потяг із пально-мастильними матеріалами в Донецькій області та телекомунікаційні вежі в Запорізькій області. У взаємодії з прикордонним підрозділом «Фенікс» також оператори підрозділу завдали удару по командному пункту противника в Донецькій області.Оператори 412-ї окремої бригади Nemesis уразили пункт управління БпЛА та склад матеріально-технічного забезпечення безпілотних систем противника в Донецькій області.413-й окремий полк «Рейд» уразив командний пункт противника в районі Покровська.Операції проведено у взаємодії з Центром глибинних уражень Сил безпілотних систем.Ураження визначених об’єктів дезорганізує систему управління й координації противника, порушує логістичне забезпечення та знижує ефективність застосування його безпілотних систем.Крок за кроком Сили безпілотних систем послаблюють бойові спроможності противника, ускладнюючи його управління, логістику та здатність вести організовані бойові дії.Результати на онлайн-табло уражень угруповання СБС: https://sbs-group.army ☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎Facebook🕊Instagram📹Youtube🥳TikTok👥X.com🧵Threads🏢WhatsApp📞Viber
👁 623 26-05-13 19:50
Офіційно. 12 травня 2026 року на Гуляйпільському напрямку росіяни вчинили жахливий воєнний злочин – обезголовили двох наших полеглих побратимів.Виконуючи бойове завдання, двійка бійців 225 ОШП натрапила на інфільтровану групу росіян. Відкинувши пропозицію здатися в полон, наші побратими вступили в бій з переважаючими силами противника. Вичерпавши боєкомплект, штурмовики 225 перейшли в рукопашний бій та загинули.Після чого командир російської групи віддав наказ відрізати полеглим голови і викласти для демонстрації на узбіччі. Окупанти без заперечень виконали наказ. Переговори росіян зафіксовані у радіоперехопленні. Злочин засвідчила не лише розвідка 225 ОШП, але й інші підрозділи Сил оборони, що стоять на цій ділянці фронту.Це далеко не перший випадок подібних дій з боку окупантів. Не маючи успіхів на полі бою, вони намагаються залякати українських захисників демонстративною психопатичною жорстокістю.У зв'язку з чим заявляємо:Наші побратими билися до кінця. Ми продовжимо їхню справу і будемо вбивати окупантів, допоки не звільнимо нашу землю. 225-й штурмовий полк знають як принциповий підрозділ, який неможливо зламати чи залякати. Вірні Присязі, ми й надалі непохитно стоятимемо на найважчих ділянках фронту. Нам відомо, який саме кацапський підрозділ скоїв цей злочин. Ми відплатимо, з дотриманням правил і звичаїв ведення війни. Ми вб'ємо вас усіх.Вічна пам'ять загиблим. Співчуття рідним і побратимам.
👁 618 26-05-12 15:03
🔥ССО уразили арсенали, командний пункт, логістику ворога на ТОТ та в росії Безпілотники ССО у період до 5 травня уражали склади, логістику, командний пункт, ремонтну базу та інші обʼєкти противника на тимчасово окупованих територіях Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, а також в Білгородській області рф. В Сартані під Маріуполем на Донеччині підрозділи Middle-strike ССО уразили склади боєприпасів ворожих підрозділів. В Бойківському уражено склад матеріально-технічного забезпечення та логістичний центр підрозділів противника.В окупованій Миколаївці на Донеччині безпілотники ССО вдарили по ворожій ремонтній базі, а в Святотроїцькому на Запоріжжі уразили командно-спостережний пункт противника. У Ровеньках на Луганщині ССО вдарили по тимчасовому розташуванню механіків противника, а в Куликівському на Запоріжжі по ворожому полігону. Також підрозділ Middle-strike ССО уразив розташування підрозділу безпілотників ворога в Новій Таволжанці білгородської області рф. Ураження та знищення арсеналів, складів, ремонтних баз та логістики противника знижують його боєздатність. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення росії вести війну проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 642 26-05-11 16:01
ЩО РОЗПОВІВ ПІХОТИНЕЦЬ ПІСЛЯ 346 ДНІВ НА ПОЗИЦІЇ — РІК В ЧАСОВОМУ ЯРУ ОЧИМА ВОЇНА: ВІДЕОЩОДЕННИК.346 днів на позиції, десятки знищених окупантів та шість взятих в полон. Це історія головного героя цього відео — Сергія на позивний «Сєронька», піхотинця 2 механізованого батальйону 24-ї бригади.Воїн рік обороняв одну з передових позицій в Часовому Яру. Відбивав ворожі атаки, очолював штурми позицій противника та коригував удари наших дронів. Все це в умовах ближніх стрілецьких боїв, постійних ударів дронів та артилерії. Ротація довгий час була майже неможливою — ворожі дрони перекривали підходи. Водночас, втратити позицію не можна було, адже це вплинуло б на обороноздатність суміжних позицій. Тож Сергій вперто робив свою справу впродовж 346 днів. А сам рубіж утримувався 400 днів. З позиції "Сєроньку" вивели за сприятливої погоди. Тоді, коли утримувати її стало недоцільно. Виходячи — знищив усе, аби укриття не дісталося ворогу. В цьому відео — інтерв'ю "Сєроньки" про 346 днів в Часовому Яру та відеощоденник бійця, який він вів весь час перебування на позиції. Дивіться прем'єру на нашому YouTube та підписуйтесь на канал: https://www.youtube.com/watch?v=NHbg3uU_7tQСлідкуй за нами. 🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Приєднуйся до 24 ОМБр | Служба супроводу | Донат на бригаду
👁 708 26-05-01 10:01
❗️Анігіляція кадирівського “ахмату” – деталі унікальної спецоперації ГУР на СумщиніВпродовж лютого-квітня 2026 року спецпідрозділ ГУР МО України “Шаманбат”, до складу якого входять воїни вільної Ічкерії, разом зі 104 бригадою ТрО “Горинь” у взаємодії з підрозділом агентурних операцій ГУР реалізовували комплексну операцію зі знищення найманців підрозділу росґвардії “ахмат”, який діяв проти України на Сумському напрямку.▪️Інформацію про плани та наміри ворога воєнним розвідникам передавав агент – колишній військовослужбовець “ахмату”, з яким ГУР встановив зв'язок на початку 2025 року. Згодом розвідники організували безпечний перехід агента на підконтрольну Україні територію.Він встановив пристрій для прослуховування, переданий за лінію фронту FPV-дроном, в приміщенні для нарад “ахмату” – оперативники ГУР записували розмови всього командного складу підрозділу.Висока обізнаність про плани та можливості ворога дозволила українським спецпризначенцям прицільно бити кадирівців під час їх переміщень та в районах зосередження. ☠️В результаті спецоперації впродовж двох місяців “ахмат” зазнав найбільших втрат з початку повномасштабного вторгнення: 41 вбитими, 87 – пораненими. Ще понад сотня найманців зарахована у зниклі безвісти.Також знищено і пошкоджено понад 160 одиниць броньованого і автомобільного транспорту, понад 25 БпЛА різних типів, а також засоби зв’язку, РЕБ/РЕР, інженерна обладнання та техніка, склади зброї та паливних матеріалів і інші засоби ведення війни.Командир ічкерійських добровольців спецпідрозділу ГУР “Шаманбат” Абдул Хакім закликав чеченців не підписувати контракт та уникати мобілізації до російської армії. Якщо потрапляння до її лав не вдалось уникнути – негайно виходити на зв’язок з українською розвідкою та здаватись в полон, щоб зберегти життя.“Що вам зробили українці? Кого з вас вони вбили? Бережіть себе і переходьте на нашу сторону. Рятуйте свої душі. Будете врятовані як в цьому світі, так і в загробному. Ми знаємо, що серед вас є багато тих, хто хоче перейти на наш бік. Переходьте на наш бік. Для вас ми залишимо бот для зворотнього звʼязку”, – сказав у своєму зверненні Абдул Хакім. 👉Анонімно та безпечно зв’язатись з ГУР можна через Головний бот розвідки у Telegram або за такими контактами:• E-mail: [email protected]• Signal/WhatsApp: +38 096 945 53 41“Переконливе прохання до всіх: не забувайте свою історію. Тим, хто продався росіянам. Переходьте звідти на нашу сторону. Так само, як це зробив я. Прохання до всіх, переходьте на нашу сторону. Україна мене прийняла і дуже добре прийняла”, – наголосив агент ГУР, який перейшов з “ахмату” на український бік. Щоб безпечно здатись в полон українській стороні, пишіть на Telegram-бот проєкту ГУР “Хочу жить”.⚔️Головне управління розвідки нагадує: москва – спільний ворог українців та ічкерійців. Виходьте на зв’язок з ГУР та бийтесь за визволення рідної землі!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 1,160 26-04-30 14:59
🇺🇦 Спільно з каналом «Світ авіації» розпочинаємо ще один збір для 144-го ОЦ СпО «Рейнджер»🛠 Цього разу збираємо на ремонт трьох автомобілів (L200, X-Trail, T5), які використовуються підрозділом для оперативного переміщення особового складу та майна. На цей момент на фронтових дорогах машини стали таким самим розхідним матеріалом, як і дрони, тож самостійно оплачувати всі поточні витрати на їхнє обслуговування військовим стало вкрай важко.🇺🇦 Крім того, у вас знову є можливість отримати прапор або шеврон 144-го центру ССО. У наявності 3 такі прапори, як на фото, які отримають 3 людини, що сумарно найбільше задонатили на збір. Шеврон ви можете отримати за донат від 1000 грн. (доставка можлива тільки в межах України).📩 Квитанцію або скрін про оплату надсилати мені сюди з адресою відправки.🎯 Ціль: 100 000 ₴💸 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/AVCtNpLfKi💳 Номер картки Монобанки: 4874100025697775 (копіюється при натисканні)💸 ПриватБанк (конверт): https://www.privat24.ua/send/jb7az💸 PayPal: [email protected] (копіюється при натисканні)🤝 Кожен ваш внесок, незалежно від суми, надзвичайно важливий — навіть невеликий донат має значення. Якщо не маєте змоги підтримати фінансово — будемо вдячні за поширення цього допису.🇺🇦 Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 674 26-04-22 17:12
~листопад 2025«Заходимо, контролимо, вбиваємо»🇺🇦Ворожа піхотна група інфільтрувалася в ліс у смузі відповідальності 3-го АК.🇺🇦На ударно-пошукову операцію вирушили бійці розвідувального взводу «Flamberge»🇺🇦2-го штурмового батальйону🇺🇦3-ї ОШБр, щоб зачистити позицію й унеможливити подальше просування росіян.🇷🇺 Спочатку вони обговорили план дій та тихо почали просуватися, перевіряючи бліндажі, які траплялися їм на шляху.☠️ Далі вони натрапили на труп кацапа, після чого раптово вступили в контакт із противником та запропонували йому здатися в полон.🔫 Ворог мовчав, тому для дорозвідки та спостереження за ним вирішили застосувати FPV-квадрокоптер DJI Avata.🛡Розвідники підійшли ближче і почали закидати гранатами та прострілювати бліндаж, де перебував ворог. Після чого частина з них зайняла кругову оборону.🪖 Починаючи з 05:16 видно, як один із наших воїнів спробував зайти всередину цього бліндажа, однак отримав кульові поранення. Він наклав собі на руку турнікет, і в подальшому йому надали допомогу та евакуювали побратими.🕊 Схоже, через цей інцидент розвідгрупа була змушена відійти, але наступного дня вона повернулася і змогла взяти в полон єдиного вцілілого російського солдата. Другий окупант, який утримував цю позицію, подох.🎞 Дивитися на YouTube (4K)🇺🇦 Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 616 26-04-20 15:06
💥ССО уразили арсенали та логістичні хаби противникаБезпілотники ССО протягом тижня уразили низку арсеналів, складів та логістичних центрів противника на окупованих територіях Донеччини та Запоріжжя. Цілі були розташовані на ключовій магістралі, яку ворог розбудовує через захоплені землі для з'єднання росії з Кримом й перевезення військ, техніки та інших вантажів. У Микільському, Македонівці та Марковому біля Маріуполя підрозділи Middle-strike ССО уразили три арсенали та три склади забезпечення. У тих же Микільському та Марковому уражено два логіcтичних хаба ворога.Маркове розташоване біля кордону з росією на ключовому шляху до самого Криму, яким ворог забезпечує власні сили. Микільське розташоване на відгалуженні цієї дороги у бік Запоріжжя. На цій же автомагістралі безпілотники ССО уразили ремонтну базу та місце розміщення керівного складу підрозділів противника у Гамівці Запорізької області. А у сусідньому Приазовському уражено тиловий район забезпечення підрозділів ворога. У містечку Терпіння, що стоїть на відгалуженні цієї траси у сторону Токмаку безпілотники ССО вдарили по складу матеріально-технічного забезпечення та логістичному хабу ворога. Сили спеціальних операцій завдають Middle-strike ударів середньої дальності по ворожих об’єктах на окупованій території України.Ураження та знищення складів й арсеналів противника біля логістичних вузлів суттєво знижують його боєздатність. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога у веденні війни проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 593 26-04-20 09:30
19 квітня 2026🇺🇦 Оператори далекобійних дронів-камікадзе зі спецпідрозділу «Примари» ГУР МОУ уразили два великі десантні кораблі рф — ВДК проєкту 775 «Ямал» та ВДК проєкту 1171 «Ніколай Фільчєнков» у т.о. Криму.💥 У момент ударів кораблі, які належать до Чорноморського флоту ВМФ росії, перебували у Севастопольській бухті. Повідомляється, що обидва судна були виведені з ладу.🛑ВДК проєкту 775 «Ямал» — корабель 1988 року випуску, довжиною 112,5 метра та здатністю перевозити до 500 тонн вантажу, зокрема бронетехніку та десант. Орієнтовна вартість корабля — понад 80 мільйонів доларів.🛑ВДК проєкту 1171 «Ніколай Фільчєнков» — корабель 1975 року випуску, вантажомісткістю до 1 000 тонн, що дозволяє перевозити десятки одиниць бронетехніки та великий десантний контингент. Орієнтовна вартість корабля — понад 70 мільйонів доларів.🔥 У межах операції в Севастополі «Примари» також знищили ворожу радіолокаційну станцію «Подльот-К1». Приблизна вартість РЛС становить 5 мільйонів доларів.🇺🇦 Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 653 26-04-12 14:44
«Перемир’я» від росіян. Окупанти атакували беззбройних бійців в смузі відповідальності 24-ї бригади.Під час оголошеного режиму припинення вогню поранені військовослужбовці здійснювали евакуацію (відхід) з передових позицій у Часовому Яру. Рухались від лінії зіткнення в тил, без зброї, з ознаками надання медичної допомоги, з палицями — відповідно конвенцій, умов припинення вогню. Подію зафіксовано на відео.Противник виявив і атакував FPV-дронами поранених. Троє з трьох загинули. Евакуацію проведено невдало! Режиму припинення вогню противником не дотримано!Але є нюанс!!!Для безпечної медичної евакуації особового складу своїх підрозділів, командуванням бригади було прийнято рішення переодягнути особовий склад РОВ, що був взятий у полон напередодні бійцями 24 ОМБр, у нейтральну форму одягу та провести пробну евакуацію і перевірку дотримання своїх же обіцянок противником!Результат УБИВ!😉Ст. сержант Журавльов Станіслав Алєксєєвіч (5 мср 2 мсб 28 мсп 70 мсд), рядовой Чошев Алєксандр Алєксєєвіч (74 оісб 6 мсд) та мл. сержант Загрєбін Андрєй Вячеславович (9 шр, 3 мсб, 26 мсп) — ліквідовані своїми ж!Вони знищують своїх самі! Командування 70 мсд рф не знає слова честь! І навіть не спроможне виконати обіцянки свого «вождя»!Слідкуй за нами. 🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Приєднуйся до 24 ОМБр | Служба супроводу | Донат на бригаду