Fuente
🇺🇦 Владерович TeamUA - спільнота однодумців по тренуванням | Зняв свою актуальну форму на 29 листопада 2025 року. Дуже рідкий конте...
225 Vistas/Alcance
2025-11-29 20:05
Mensaje №756
Зняв свою актуальну форму на 29 листопада 2025 року. Дуже рідкий контент від мене 👀Останні місяці майже не слідкую за харчуванням. Нерегулярні тренування зниженої інтенсивності, сон 4-6 годин дуже часто протягом тижня, та й нервових ситуацій вистачає у житті. Все це впливає на тренування, самопочуття і на стан здоров'я. Загалом, за останні пару років періодично вилазили травми - лікоть плече, коліно, знижувався імунітет і "сипались" зуби, від стоматолога не вилажу. Знов ж таки, все це через зміну способу життя. Регулярними реабілітаційними вправами пофіксив майже все по суглобам. Залишилось тільки коліно. Сподіваюсь, що на фінальній стадії. Але процес не швидкий. Якось зроблю про це окремий пост. Вага, не заміряв, але відчуваю, що спустилась нижче 70 кг. Проте сьогодні не дивлячись на гучну нічку через російські обстріли, все ж під вечір трохи "роздуплився", попрацював, і провів невелике тренування. Потім після душу ще й був настрій зняти позування на відео. Надивився перед тим відосиків старої школи атлетів 😀 Та й знімаю я таке позування ну дуже рідко. Тому невелике експромт відео, майже без монтажу, до вашої уваги. Сподіваюсь, через пів року зніму і буде значно краще. Форма зараз хоч і не зовсім здулася, для когось можливо і буде добра по рельєфу. Але я розумію що це далеко не мій пік найкращої форми і дуже до того далеко.По роботі, зараз займаюсь перекладами своїх старих ютуб відео на різні мови (додаю аудіодоріжки на ютуб для 8 мов, щоб розширити аудиторію). І роблю контент-план для нових відео та пишу тренування підопічним. Якось може подібні відео з тренувань познімаю. Звісно, цей допис не для того, щоб пожалітися, бо умови є значно гірші, в яких зараз перебувають українці в різних частинах країни. А скоріше про те, що є періоди в житті, коли багато всього накопичується і доводиться "розгрібати". І якщо не переставати робити регулярні дії, мінімальні, які ми робили раніше, які давали результат, тоді навіть за таких умов можна зберігати хоч якусь форму і тримати менталку. Що в наших умовах важливо. А фізичні навантаження напряму впливають на те, як ми себе відчуваємо. Думаю в багатьох зараз є такі періоди, тому і поділився цими думками.Шлях триває. Скоро ще опублікую відео тренуваннями в різні періоди життя. Якщо вам було цікаво і відгукується - ставте реакції 🔥Корисні посилання: 📍Мої книги (донат) по тренуванням Або пишіть мені в особисті https://t.me/vladerovich Детально якщо треба скласти план тренувань/харчування і 📍ВідгукиБезкоштовне навчання🔶 Вихід на дві руки | Закритий майстер-класНаш Чат атлетів для обговорення тренуваньЗ вас реакція під постом👇