Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Придесення
Añadido 14 jul. 2024

Вісник Придесення

@visnyk_d
Número de suscriptores: 3 013
Fotos: 2,820
Videos: 431
Enlaces: 1,730
Descripción:
Інформаційне джерело Зазимської СТГ, де публікуємо головні новини, події, оголошення, які стосуються громади Придесення
Fuente

Вісник Придесення | Що ви робите, коли бачите, як хтось викидає сміття на узбіччя?Робите з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Придесення Вісник Придесення @visnyk_d
1 180 Vistas/Alcance 2026-04-06 16:31 Mensaje №7510
Що ви робите, коли бачите, як хтось викидає сміття на узбіччя?Робите зауваження? Проходите повз? Чи мовчки приймаєте, що потім хтось інший це прибере?Сьогодні працівники комунального підприємства «Добробут» прибирають узбіччя дороги через ліс — від Київської птахофабрики до Зазим’я. Дороги, яка навіть не перебуває на балансі нашої громади.Але нею користуємось ми. Наші жителі. Гості громади. Цією дорогою ми часто веземо загиблих воїнів, щоб поховати їх в рідному селі.І саме там — десятки мішків сміття. Те, що хтось «акуратно» залишив у лісі чи на узбіччі.Навесні це особливо видно — ці «сміттєві підсніжники» по всій громаді. Це не просто неприємно. Це — про рівень нашої відповідальності.Можна довго сперечатися, чи повинні комунальники прибирати «не своє». Але давайте чесно: проблема не в тому, хто балансоутримувач. Проблема — в людях, які дозволяють собі засмічувати.Тому питання до кожного: ви будете мовчати, коли бачите, як засмічують? чи все ж скажете «стоп»?Окрема подяка працівникам КП «Добробут» — за роботу, яку вони роблять замість тих, хто не вміє поважати свою землю.