Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Придесення
Añadido 14 jul. 2024

Вісник Придесення

@visnyk_d
Número de suscriptores: 3 013
Fotos: 2,820
Videos: 431
Enlaces: 1,730
Descripción:
Інформаційне джерело Зазимської СТГ, де публікуємо головні новини, події, оголошення, які стосуються громади Придесення
Fuente

Вісник Придесення | Віталій Крупенко:Шановні працівники комунального підприємства «Добробу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Придесення Вісник Придесення @visnyk_d
1 360 Vistas/Alcance 2026-03-15 08:26 Mensaje №7306
Віталій Крупенко:Шановні працівники комунального підприємства «Добробут», щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Ваша робота часто залишається непомітною для більшості людей, але саме вона щодня забезпечує порядок, комфорт і безпеку в нашій громаді. Іноді ваш робочий день починається серед ночі, щоб вчасно виїхати технікою на дороги та розчистити їх від снігу, іноді - закінчується пізнім вечором через проведення ямкових ремонтів доріг не лише комунального, а і обласного значення.Ви допомагаєте людям під час ліквідації наслідків російських обстрілів, відновлюєте пошкоджене майно, підтримуєте порядок у складних умовах. Часто ви робите значно більше, ніж передбачено посадовими обов’язками, бо безпека і комфорт жителів громади — понад усе.Ви забезпечуєте безперебійну роботу каналізаційно-насосної станції та станції знезалізнення води, особливо у складні періоди відключення електроенергії. Це велика відповідальність і важка праця, яка потребує витримки, професіоналізму та відданості справі.Не завжди ваша праця є вдячною, часто доводиться чути критику. Але результати вашої роботи відчуває кожен житель Придесення.Ця зима принесла багато викликів і проблем, але разом ми змогли з ними впоратися — значною мірою завдяки вашій праці. Ви допомагали не лише нашій громаді, а й місту Києву, коли це було потрібно.Від щирого серця дякую вам за вашу щоденну працю, відповідальність і витримку. Бажаю вам міцного здоров’я, сил, поваги від людей, стабільності та добробуту вашим родинам!