Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Великодимерської громади
Añadido 14 jul. 2024

Вісник Великодимерської громади

@visnukgromadu
Número de suscriptores: 1 467
Fotos: 16,600
Videos: 1,580
Enlaces: 2,180
Descripción:
Інформаційний вісник🇺🇦 Канал не є офіційним ресурсом громади. Використання герба має виключно інформаційний характер. Додавайтесь в наш чат - https://t.me/+AtwT-y6SioQ5OGFi
Fuente

Вісник Великодимерської громади | Ця розповідь про ще одного героя з Великої Димерки, який загинув за на...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Великодимерської громади Вісник Великодимерської громади @visnukgromadu
1 000 Vistas/Alcance 2025-03-18 08:15 Mensaje №24059
Ця розповідь про ще одного героя з Великої Димерки, який загинув за нашу незалежність і свободу.Кучеров Богдан Олександрович народився 17 грудня 2003 року в місті Куп'янськ. З початком війни, у 2015 році, переїхав у Велику Димерку разом із своєю родиною. Мама, Кучерова Ірина Іванівна, почала працювати учителем математики, а Богдан прийшов навчатись у 6- Г клас. Згодом мама стала заступником директора ліцею.У 2019 році закінчив Великодимерський навчальний заклад.Потім навчався у Броварському професійному ліцеї. Коли почалось повномасштабне вторгнення, Богдан пішов у військомат, але його не взяли, сказали: "Ще малий".9 березня родина виїхала у Мукачево. Богдан і там пішов у військомат. І знову йому відмовили. 22 травня 22-го року родина повернулась у Велику Димерку і Богдан знову пішов проситися добровольцем -знову отримав відмову. Прийшовши додому заявив, що коли буде 20, я піду, і ніхто мене не зупинить. Так і зробив. Підписав контракт і пішов служити у 38 бригаду морської піхоти. Пройшов навчання у Миколаївській області і служив матросом-оператором взводу протитанкових ракетних комплексів. Служив героїчно, чесно і віддано!Загинув біля Мирнограду, Покровського району, Донецької області 7 березня 2025 року, під час виконання бойового завдання. Він отримав поранення несумісне з життям.Мама розповідає, що він був дуже добрим, але після того, як пішов воювати, став дуже самостійним і рішення приймав сам. Богдан мав рідну сестру, у якої була маленька доня. Взимку він приїздив до них у відпустку і ця зустріч змінила його мрію. Він дуже захотів мати свою сім'ю, дітей і власний будинок. 6 березня він розмовляв з мамою шість разів! В 21:35 прислав їй останнє фото!Поховали Богдана Олександровича під Харковом, там проживає його велика родина.Мабуть тому нас всіх обминула ця страшна звістка!Але ми повинні знати імена своїх Героїв,!Прошу всіх пом'янути новопредставленого воїна Богдана! Царство небесне і вічна пам'ять! Співчуття згорьованій мамі, сестрі, рідним та близькимЛюдмила НишенкоДжерело: https://www.facebook.com/share/v/17ZtxE6tCH/?mibextid=wwXIfr