Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ⚡️Військовий Віщун
Añadido 14 jul. 2024

⚡️Військовий Віщун

@vishun_military
Número de suscriptores: 10 525
Fotos: 859
Videos: 124
Enlaces: 392
Descripción:
Військовий Віщун - це розвідувально-аналітична платформа, що збирає та аналізує дані про армії світу та України 🚨Зв'язок: 🔥Наш сайт:https://www.vishchun.com/ 💡Twitter(X):https://twitter.com/ ⚡Донат: https://send.monobank.ua/jar/5WZ5e3ySoF
Fuente

⚡️Військовий Віщун | ️Темпи розконсервації ББМ в РФ: - БМП-1/2/3;Абсолютно більшість машин ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ⚡️Військовий Віщун ⚡️Військовий Віщун @vishun_military
57 000 Vistas/Alcance 2024-09-09 18:40 Mensaje №4085
🔍⚡️Темпи розконсервації ББМ в РФ: - БМП-1/2/3;Абсолютно більшість машин в хорошому стані були зняті в 2022-23 роках. Всі БМП-2 в хорошому стані розконсервовано (ті, що залишились, канібалізують). - БТР-60/70/80;Темпи розконсервації становлять 500 од. в рік (темпи збережуться до початку 26) більшість машин піддаються канібалізації. - МТ-ЛБ;Станом за наявної інформації на зберіганні практично не залишились. - МТ-ЛБу;Машини в хорошому стан закінчаться до початку 2026 року. - БМД;Зараз розконсервовуються в основному для переробки на САУ 2С9. Всі наявні машини зазнали канібалізації. - БРДМ-2;Відновлюються за рахунок 103 БТРЗ, темпи розконсервації 100 од в рік (деякі йдуть на експорт).🧮⚡️Загалом з баз зберігання зникло:Від 22 року до середини 23: - БМП-1/2/3 зникло 1834 од.; - БТР-60/70/80 зникло 528 од.; - МТ-ЛБ зникло 2101 од.; - МТ-ЛБу зникло 270 од.; - БРДМ-2 зникло 114 од.; - БТР-50 зникло 73 од.; - БМД зникло 300 од. Усього: 5239 ББМВід середини 2023 року до середини 2024: - БМП-1/2/3 зникло 498 од.; - БТР-60/70/80 зникло 516 од.; - МТ-ЛБ зникло 594 од.; - МТЛБу зникло 179 од.; - БРДМ-2 зникло 108 од.; - БТР-50 зникло 0 од.; - БМД зникло 105 од.Усього: 2000 ББМ❗️Висновок:Наявні тенденції свідчать що станом на тепер росіяни здебільшого займаються канібалізацією ніж розконсервацією техніки. Однією з найбільших причин цього є те, що станом на зараз практично не залишилось хороших машин на зберіганні (~15%). Потужностей російського ВПК не вистачає для перекривання потреб фронту новими ББМ. Бази зберігання станом на зараз потребують залучення додаткових потужностей, які РФ надати не може, саме тому ми зараз бачимо масштабну канібалізацію машин.Стосовно техстану цих машин, а також прогнозу очікуйте в наступному пості. Наш Сайт | Twitter | Донат