Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фіалки 🌺 - квіти щастя!
Añadido 14 jul. 2024

Фіалки 🌺 - квіти щастя!

@violetshouse
Número de suscriptores: 2 198
Fotos: 9,400
Videos: 2,170
Enlaces: 44
Descripción:
Затишний фіалковий куточок від @oksana_stadnikova: авторські поради та лайфхаки по вирощуванню та догляду, найкращі сорти, тепле спілкування. Співробітництво та реклама: @andrii_stadnikov Фиалкин дом Украина Violet's house Ukraine
Fuente

Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Чи легко виростити гарно фіалку?🌿Цим постом я хочу підтримати всіх, у ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фіалки 🌺 - квіти щастя! Фіалки 🌺 - квіти щастя! @violetshouse
792 Vistas/Alcance 2026-01-26 10:56 Mensaje №14770
🌿Чи легко виростити гарно фіалку?🌿Цим постом я хочу підтримати всіх, у кого опускаються руки і Вам здається, що це не ваша квітка.😀 Бо багатенько коментів я читаю на цю тему😀, не завжди виходить всім відповісти, тому краще написати пост.Якщо хтось думає, що у мене одразу все вийшло і просто пощастило,це виявилась моя квітка,то Ви дуууже помиляєтесь.Перший рік я взагалі тільки що робила, то тільки рятувала їх😀, бо постійно щось не те робила. Я ночей не спала, бо постійно думала, ну чому у інших виходе, а у мене ні? Ну у інших же виходе!!! Вони точно щось приховують 😀, так звичайно легше думати. Але мені дуже хотілось виростити гарно! І я почала читати, багато читати,а головне аналізувати, думати, підлаштовувати під свої умови. Постійно щось міняти.І якщо Вам здається, що зараз у мене все ідеально, то це теж не так 😀, бувають і втрати, бувають і косі криві розетки ( я ніколи не кажу, що цей сорт поганий), значить йому не підходять мої умови, такі я не тримаю, бо є багато тих, ким є замінити такі сорти. Я мрію зібрати колекцію тих, яким у мене добре, а для цього потрібно, щоб вони пройшли через мої руки. Фіалка - це квітка, яка потребує уваги до себе,кожен день,але ж і віддача яка від неї!! Я кожен день очами всіх пробігаю і якщо візуально мені хоч щось в ній не подобається я розбираюсь, про що саме вона хоче мені сказати. Фіалка це не про полив раз на тиждень, це про потреби кожної розетки індивідуально. Це про якісний грунт, якісне добриво, досвічування, коли потрібно, якщо Ви хочете цвітіння увесь рік, про вчасні пересадки. Звичайно, зараз з цим важко,але ж так буде не завжди...І якщо Ви не готові багато вчитись, запам'ятовувати, експериментувати, то тоді це дійсно не ваша квітка. Тоді не потрібно мучати ні себе, ні її🌺Вони🌺 мені і досі підкидують багато запитань😀 і я шукаю на них відповіді разом з ними🌺Мені постійно щось не подобається, хочеться щоб всі виглядали ідеально 😀,але....В житті так не буває.І теж бувають моменти,коли хочеться все згребти з поличок і жити спокійно 😀 Без всієї цієї купи роботи😀 та нервів. Але без нервів та праці не буває і краси.