Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фіалки 🌺 - квіти щастя!
Añadido 14 jul. 2024

Фіалки 🌺 - квіти щастя!

@violetshouse
Número de suscriptores: 2 198
Fotos: 9,400
Videos: 2,170
Enlaces: 44
Descripción:
Затишний фіалковий куточок від @oksana_stadnikova: авторські поради та лайфхаки по вирощуванню та догляду, найкращі сорти, тепле спілкування. Співробітництво та реклама: @andrii_stadnikov Фиалкин дом Украина Violet's house Ukraine

👥 Número de suscriptores

2 198
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +41
Promedio/Mes:: +143

👁️ Vistas promedio por mensaje

571
Promedio/Día:: 282
Promedio/Tiempo:: 471
ERR: 25.98%

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 7
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🌿Блиск листя.🌿Від чого він залежить, та як його досягти? Про що взагалі говорить блиск? Звичайно про здоров'я фіалки. Я вже багато разів писала, що без здорового коріння та листя не можливо досягти пишного цвітіння. Так що ж зробити, щоб воно сяяло здоров'ям? Звичайно забезпечити правильний догляд. 🌿Саме головне підібрати правильний грунт. Як Ви знаєте, я вже багато років вирощую в торфі Klassman TS-1, для мене він найкращий, ну і результат видно на моїх фото та відео. Обов'язково в торфі повинен бути розрихлювач, я використовую пінопластові кульки, з ними торф не злежується так швидко як з перлітом і розвивається гарна коренева. Але При умові рівномірного поливу. Хочете гарну рослину, треба навчитись правильно поливати. Фіалка не пробачає ні переливу, ні пересушок. Ну або вирощуйте на гнотовому поливі, шикарний метод, але пам'ятайте, що для нього потрібен підходящий грунт і температурний режим.. Не нижче +20 і не вище +27В грунт перед посадкою додаю Фітоспорин в сухому вигляді. 🌿Далі, для повноцінного розвитку фіалці потрібно достатньо розсіяного світла. Я вирощую на стелажах і свічу їх не менше 12 годин. Але це не говориться що на вікні не можна виростити гарну рослину. Можна!! І я знаю багато таких прикладів. 🌿Далі горщики. Це біда більшості. А саме їх розмір. Коли Ви бачите, що я показую зацвітаючі вже стартери в одноразових стаканчиках 80 мл, то це викликає у багатьох шок. Бо люди звикли саджати їх у великі горщики а в результаті фіалки погано розвиваються і слабко цвітуть. Фіалка любить коли їй тісно. Є золоте правило, для стандартів (дорослих розеток) розмір горщика 8, максимум 9 см  верхній діаметр. Для напівміні 6-7, для міні -5 см. 🌿Наступний пункт добриво. Хочете гарну рослину, використовуйте комплексне, якісне добриво. Ось і все. Нагадую, що грунт, добриво, горщики Ви можете придбати у мене, для цього треба написати мені в пп. Бажаю кожному і кожній з Вас виростити фіалку🌺 своєї мрії
Нагадую, раптом хтось не знає, або забув,що у мене є така послуга😉Друзі, часто в приватних повідомленнях ви просите допомогти з освітленням для фіалочок. 🌺Це питання, мабуть, одне з найважчих 😃 і найголовніших у їх вирощуванні. Якщо освітлення буде зроблено неправильно, то скільки б ви не намагались та не витратили зусиль, часу та коштів, гарного результату не буде. До того результату, який я маю зараз, я йшла довгих 6 років. Мені тривалий час щось не подобалось, я завжди просила чоловіка щось змінити, щось удосконалити. Коли ви просите поради, я вам чесно пишу, що я в цьому нічого не розумію, ну майже 😃, я можу тільки сказати чоловіку, що саме мене не влаштовує 😅, і тільки методом експериментів ми спільними силами прийшли до результату, яким я задоволена і більше нічого змінювати не хочу. Тому у мене гарна новина,😃я готова запропонувати вам послугу "Освітлення під ключ"Бажаючі отримають повний розрахунок освітлення під свої полички або стелажі, поради як легше зробити монтаж, які матеріали та з якими характеристиками для цього краще використати, навіть де можна придбати. Ціна такої комплексної послуги 500 грн. Оплата на карту в день замовлення послуги. Розрахунок ви отримаєте впродовж 2 днів після оплати.Ну і звичайно Вам знадобиться помічник,той хто зможе прочитавши детальну інструкцію все спаяти та під'єднати.😉Писати мені, як завжди, сюди 👉@oksana_stadnikova
🌿Що потрібно щоб виростити гарно фіалку?🌿Саме гарно,а не з двома квіточками та блідим листям.Дорогі мої підписники,вчитись!!! Як би банально це не звучало.Я розумію,що багато хто хоче чарівні поради,рецепти, але їх Вам ніхто не дасть.Хочете результату, потрібно фіалці дати те,що вона хоче. Часто я чую що фіалка важка у вирощуванні квітка. Вона не важка, вона хоче щоб Ви навчились її відчувати. Коли полити, коли пересадити, коли досвітити і. т.д.Починати потрібно я вже писала з якісного посадкового матеріалу, бо з блідого слабкого листа Ви не отримаєте гарних діток, з косої кривої слабкої дітки Ви не отримаєте шикарної розетки.Використовувати це я вже писала мільйон разів якісний грунт,який їм підходить, а не аби що. Підживлювати, вчасно пересаджувати, слідкувати, якщо тільки бачите,що зовнішній вигляд її Вам хоч трішки не подобається,розбиратись в причинах, а не чекати,поки вона відправиться на той світ.Хочете цвітіння увесь рік, тоді потрібно пів року з жовтня і до березня досвічувати їх,якщо це підвіконня. Ну і саме головне навчитись їх правильно поливати, не засушувати та не заливати. У більшості це найбільша проблема. Будете порушувати полив, не буде ні здорової рослини, ні пишного цвітіння.Тому вчіться, читайте, тут про вирощування написано всеТе,що Ви бачите на моїх фото та відео результат величезної праці, прочитаної величезної кількості інформації,купи експериментів,купи помилок та виправлення їх, купа аналізу,думок та бажання досягти гарного результату. Тому хочете гарну фіалку, йдіть до своєї мети.
🌿Коли потрібно поливати фіалки?🌿Часто зустрічаю на просторах інтернету поради поливати 1 раз на тиждень, або 2 якщо полив звичайний.Вважаю це зовсім не правильно,так як в усіх нас різні умови,різна температура в приміщенні. Дуже велику роль грають сезони,так як влітку полив частіший через високу температуру, взимку через те, що опалення сушить повітря.А осінню і весною треба бути обережними з поливом,так як температура знижується і є ризик загнивання. З цього висновок,що поливати треба не по днях,а при необхідності,коли підсихає верхній шар грунту.Перевірити дуже легко, пальчиком.У кого вже великий досвід,то знає, що торф вологий та сухий і зовнішньо різний.Вологий темний,сухий світлий.А ще фіалки,які квітнуть та у стані спокою зовсім по різному поглинають вологу. Квітучі  більше.На це треба зважати. Не допускайте пересушок сильних грунту,від цього страждає коріння.Шукайте золоту середину.Я вже навіть з закритими очима взявши горщик в руки можу сказати потрібно поливати,чи ні😅, на все потрібен досвід.
І ще, багато хто я бачу не розуміє, 😀що не я є автором всіх сортів,які я вирощую. Те що Ви купили у мене і у Вас зацвіло не так, винна ж не я😀, а то за 2 дні я отримала декілька повідомлень, що зацвіло не так,як у мене. Ви знаєте, я б теж дуже хотіла, щоб у мене все зацвітало так, як я купую і бачу на фото, але нажаль це і близько не так. Ви бачите скільки я підписую спорт, спорт,спорт. Що таке спорт? Це коли сорт зацвітає з якимись відмінностями від того що заявив селекціонер. Опис кожного сорту по назві Ви можете прочитати в Гуглі.Чи Ви думаєте якщо б я Вам відправляла всяку фігню, то скидувала б при оформленні замовлень всі фото сортів, які Ви замовили?😀Я дуже відповідально відношусь до своєї роботи, але я не всесильна. Я не можу відповідати за те, що на ринок випускають не стабільні сорти, я і так стараюсь практично всі новинки колекції спочатку довести до цвітіння, а тільки потім продавати. Але повірте, це все одно ніякої гарантії, що у Вас не зацвіте спорт від них. Я поняття не маю на скільки спортивний той чи інший сорт, бо не я його створювала. Я лиш розмножую і стараюсь виростити для Вас якісний посадковий матеріал.Ви знаєте, мені б дуже хотілося, щоб спорти від фіалок були найбільшою проблею в моєму житті,щоб через неї засмучуватись.
Друзі, хочу сьогодні поговорити з Вами про важливість правильного написання сортів. Я вже колись про це писала, але....В різних соц мережах я бачу пости хвасти і вже і продажі моїх клієнтів, сортів, які були придбані у мене. І назви нажаль вказані не вірно. При отриманні посилочки кожна з Вас отримує не тільки підписи на стаканчиках ( я можу зрозуміти що десь Ви можливо не зрозуміли що там написано), 😀але ще Ви отримуєте і роздруківку з назвами повними сортів. Найбільше плутають приставки, що це таке? Це ті літери перед назвою,які вказують на автора (селекціонера) сорту. Чому так важливо їх не плутати? Бо дуже багато існує однакових назв і тільки та приставка наприклад НК, ЛЕ, Dn і т.д.вказує на автора. Якщо Ви переплутаєте, то це вже буде банальний пересорт. І звичайно одна справа якщо це просто пост хваст і зовсім інша коли Ви починаєте їх продавати. Таким чином Ви робите плутанину і ваш клієнт потім не знайде кінців що ж то у нього зацвіло. Всі ми маємо звичайно право на помилку але було б добре, щоб їх було менше.😉
Іноді мені задають початківці запитання,яка різниця між грунтом для звичайного поливу,та для гнотового?І чи можна використовувати  склад грунту для гнотового поливу при звичайному поливі і навпаки?Відмінність цих грунтів тільки в кількості розрихлювача. Для гнотового поливу його потрібно додавати більше, ніж для звичайного,щоб не було замокання,так як при гнотовому поливі грунт постійно добре зволожений.Склад грунту для гнотового поливу можна використовувати і при звичайному поливі, єдиний тут буде недолік, що грунт буде швидко пересихати через велику кількість розрихлювача. Ну і як я думаю вже всі знають,що при не сприятливих умовах (спека чи холод) при гнотовому поливі нитки підіймають і поливають звичайним методом (вручну). Тому в даному випадку так, можна, нічого поганого точно не буде.А от використовувати склад для звичайного поливу при гнотовому категорично не можна!!! Бо розрихлювача мало і буде замокання та загнивання.Ну а кому потрібен грунт,пишіть мені в приватні,в середу буду відправляти НП.
Повторюю 200-й раз цей пост, бо таке відчуття, що я пишу прозорими літерами😀 і Ви не бачите та допускаєте ті помилки,які можна було б не зробити, якби Ви тільки читали.🌿Фітильний (гнотовий)полив, та все, що пов'язано з ним🌿☘️Самий головний пункт - грунт. Часто чую "та я просто нитку втикнула в горщик, в воду опустила і все, чекаю дива".😃Диво не станеться, точно. 😃Бо... В грунтах, які продаються в магазинах, навіть спеціальних для фіалок є багато домішок, які не припустимі при фітильному поливі. Від цих домішок на 99%буде замокання та загнивання. Ну і в таких сумішах майже зовсім нема розрихлювача. Тому!!! Для такого поливу повинен бути верховий торф з кислотністю 5,5-6,5 та розрихлювач (пінопластові кульки, або перліт(але якісний, крупний і обов'язково його промити)) Для мене ідеальний варіант це Klassman TS-1 та пінопластові кульки. ☘️Розрихлювач. Який, я написала вище, його повинно бути не менше 35-40 %.Тут вже треба дивитись по вашим умовам. ☘️Температурний режим. Не вище +25 і не нижче +20.Якщо температура не відповідає, піднімати нитки та поливати звичайним методом до моменту стабілізації температури. ☘️Горщики. Це просто ТОП проблема у дуже багатьох. Бо люди бачать багато листя 😃і саджають їх 🌺в "відра".При фітильному поливі це не допустимо. Не дивіться на розмір розетки!! Для стандартів розмір горщиків -8-ки,для напівміні--6; 6,5; 7-ки, для міні-5. ☘️Нитка. Я використовую синтетичну, яку саме, є в моїх постах продажу. Дуже шикарна, я їх перепробувала безліч, ця мене не підводить. ☘️Банки. Колись починала зі стаканів, не сподобалось, не стійкі+ води мало, часто приходилось доливати. Давно вже використовую пластикові банки 0,5 л з кришками. Вони якісні, так, не дуже дешево, але вистачає на багато років, просто помили і все. Більший об'єм чесно, не потрібен, хоча і дуже хочеться 😅. Але. Води в них вистачає десь на 2 тижні. Залежить від температури в приміщенні, розміру рослини, та від того, цвіте вона чи ні. За цей час вам по любому треба взяти в руки розетку, подивитись, чи все у неї добре, зняти відцвівші квіти. ☘️Як перевести розетку або стартер на фітиль? Якщо вона росла в грунті для звичайного поливу, то в ідеалі, спочатку треба перевкорінити в грунт для фітиля. Тобто знести голову, як ми кажемо. Щоб грунт був повністю для цього поливу. Чи потрібно нарощувати коріння перед запуском фітиля? Багато хто після пересадки поливає звичайним поливом десь місяць і тільки потім опускає нитку в воду. Або  привчає, наливаючи в ємність по трошки води. Я цього не роблю. Посадила і одразу запустила. Головна умова грунт повинен бути лееееедь вологим. Посадивши фіалку я не поливаю її, нитка сама натягує вологу скільки треба, але сам грунт, в який я саджаю їх у мене вологий, я його збризкую перед посадкою. Завдяки цьому і кульки рівномірно розподіляються і нічого не літає 😃. Чи додаю я щось в грунт? Так, Фітоспорин. Про це я вже розповідала безліч разів. Ну начебто все.  😃Нагадаю, що все можна для такого поливу придбати у мене, а саме грунт, горщики, нитку, банки (0, 5 л білі не прозорі з якісного пластику), Фітоспорин. Ну і не забувайте ставити під постами ваші лайки 💖 😉Читайте будь ласка. Будете цікавитись, що вони 🌺люблять, вони 🌺будуть любити 💖😀вас.
Обіцяна обробка від тріпса ( або вхідна обробка).Чому саме від тріпса? Бо вона сама надійна і хто б там не був, вона знищить всіх😀 шкідників.Як роблю я?Якщо я отримую щось в грунті, то пролив по грунту Прованто Максі 1г на літр теплої води та бризкаю по листу Моспіланом 0,5 на на літр теплої води.Даю просохнути листовій масі та ставлю в тепличку.Через тиждень полив Моспіланом 1 г на літр води та бризкаю по листу Актоцидом 6 мл на літр води.Ще через тиждень третя і остання обробка. Полив по грунту знов Прованто Максі 1 г на літр. Та бризкаю розчином Актоцида 6 мл на літр води.Нагадую, полив повинен бути по ледь вологому грунту, не сухому,інакше спалите коріння.Взагалі зазвичай собі я замовляю сорти або дітками, одразу прибираю весь чужий грунт, та коріння або свіжозрізом.І тоді перший раз я їх просто купаю в Моспілані дозування 0, 5 г на літр теплої води а потім з інтервалом в тиждень роблю ще 2 обробки Актоцидом по листу і все. Але якщо грунт залишається, то тільки так, як я написала вище. Не забувайте просушувати листову масу в темному теплому місці. В залежності від якості вашої води можливо можуть лишитись плями на листі, з часом вони пропадуть.
Друзі, кожен день отримую ваші повідомлення про ваші хвилювання, що Ви не встигнете у мене замовити сорти.Дорогі мої, ну якщо Ви на мене підписані були хоча б минулого сезону,то знаєте, що аж до глибокої осені я практично кожен день виставляю пропозиції. Всі сорти у мене гарні, на будь який смак. Звичайно так ніколи не буває що якісь омріяні сорти будуть тільки дітками, або тільки стартерами. Якщо сорт дійсно омріяний то потрібно брати чим є, а не чекати тільки дітку, бо так можна і не дочекатись.Я вже писала, що діток в принципі у мене не багато, я думаю ще всі не забули, яка була зима? А для розвитку швидкого їм потрібно мало того що багато світла, так ще й потрібно дуже багато часу вирости при листах, сам лист вкорінюється тільки місяць, далі через півтора -3 місяці від посадки листа тільки з'являються дітки, у кожного сорту свій термін,далі вони повинні ще добре підрости декілька місяців при мамі листу, далі ми їх забираємо та вкорінюємо тобто це ще місяць😀. От і рахуйте. Фіалки це дуже довгий процес. Я в вересні минулого року насадила дуже багато листя на весну на діток,але.... Я його успішно продала😅до кінця сезону. У мене лишилось тільки на мій прискіпливий погляд трішки не кондиції, от з них що встигло нарости + те що дали розетки пасинки, те й вийшло виростити. Але я постійно щось саджаю, ростуть листи насаджені за зиму в польових умовах, все буде. Сезон великий. Нагадую, спочатку буду продавати наборами поки погода не стабільна. Це мій досвід, який напрацьований роками. Я не люблю нагребти по списку замовлень купу і потім щоб люди довго чекали, бо пакування займає багато часу, а воно то погода не дає змоги розігнатися, та й руки у мене тільки дві. І чесно кажучи після всього пережитого за ці роки сили і здоров'я вже не ті...