Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фіалки 🌺 - квіти щастя!
Añadido 14 jul. 2024

Фіалки 🌺 - квіти щастя!

@violetshouse
Número de suscriptores: 2 198
Fotos: 9,400
Videos: 2,170
Enlaces: 44
Descripción:
Затишний фіалковий куточок від @oksana_stadnikova: авторські поради та лайфхаки по вирощуванню та догляду, найкращі сорти, тепле спілкування. Співробітництво та реклама: @andrii_stadnikov Фиалкин дом Украина Violet's house Ukraine
Fuente

Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Сьогодні розкажу про те,про що мало хто розповідає😀, ну я про це чесно...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фіалки 🌺 - квіти щастя! Фіалки 🌺 - квіти щастя! @violetshouse
602 Vistas/Alcance 2026-01-06 09:30 Mensaje №14713
Сьогодні розкажу про те,про що мало хто розповідає😀, ну я про це чесно кажучи не пам'ятаю,щоб у когось читала. На загальному відео огляді полиць можна це побачити у дівчат, але початківці я точно знаю,що лякаються цього та хапаються за голову 😀.❄️Як почувають себе фіалки після повного перевкорінення,або як ми кажемо, знесення голови?❄️У частини в зовнішньому вигляді нічого не змінюєтьс, я помітила, у кого грубіша листова пластина, саме ці візуально ніяк не реагують, а якщо листя більш тонке, скажімо так,то через 2-3 дні після перевкорінення воно втрачає тургор. Особливо нижній ряд може висіти як тряпочка. Не потрібно цього лякатись Якщо Ви все зробили правильно, а саме правильно та обережно зачистили стволик, не залили фіалку, то просто їй потрібен час!!! Адже Ви прибрали у неї все коріння, звичайно це для неї стрес. Але як тільки почнуть з'являтись молоді корінчики, поступово тургор (пружність листя) відновиться.Зазвичай відновлення настає в середньому через 3 тижні. Тому потрібно просто набратись терпіння.😀Я такі екземпляри просто ставлю або на верхні полички, або на задній план😀. Очі не бачать, душа не болить.😅 Зате потім вони з новими силами будуть готові до цвітіння. Таку екзекуцію😀 я роблю обов'язково раз на рік. Одразу ставлю на гнотовий полив, ніякі теплички не роблю. Чи можуть бути втрати при такому перевкоріненні? Звичайно, як і на будь якому етапі вирощування, тому для підстраховки я завжди вкорінюю пару листів. Ну і пам'ятайте,якщо Ви теж хочете одразу ставити на гнот, то у Вас повинен бути горщик правильного розміру, для стандартів не більше 8 см, бо у великому вона загниє, і грунт з правильним,підходящим для цього складом.Ну і звичайно температурний режим не менше +20 на постійній основі.Ось і все.😉Якщо пост був Вам корисним, не забувайте залишати свої реакції.