Fuente
Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Друзі, все,😀я закрила сезон по діткам, стартерам та вкоріненим листам....
846 Vistas/Alcance
2025-11-06 16:31
Mensaje №14499
Друзі, все,😀я закрила сезон по діткам, стартерам та вкоріненим листам. Сьогодні забрали 2 останніх набори і я щаслива від того, що Ви все розібрали.😍 Я дякую Вам за любов до моїх квітів,мені неймовірно приємно, що багато з Вас поверталось до мене знов і знов.Чесно кажучи дивлячись на свої полички на початку минулого місяця я думала куди я ото стільки насадила 😀, не встигну продати. Але я так думаю кожен сезон😅,і кожен сезон дякувати Богу і всім моїм замовницям все роз'їзжається в нові домівки .Дякую, дякую, дякую кожній з Вас, що Ви були зі мною в цьому сезоні.♥️♥️♥️♥️♥️🥰 Вас була неймовірна кількість і тих, хто зі мною давно,і новеньких. Фізично було важко, іноді дуже важко,але ваші теплі повідомлення зігрівали душу та давали сили йти далі.Нехай мої, а тепер вже ваші красуні радують Вас, квітнуть всі по сорту😀, змушують Вас посміхатись та зігрівають ваші серця в цей нелегкий час.Можливо, якщо погода ще дозволить, з понеділка запропоную бажаючим сорти свіжозрізом. Їх я продаю тільки в кінці сезону. Завтра беру вихідний до понеділка, хочу трішки видихнути.Всім бажаю гарних та мирних вихідних.🙏🙏🙏