Fuente
Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Весь день я ходжу в роздумах... З самого ранку мене так завели, що я н...
282 Vistas/Alcance
2025-06-16 13:21
Mensaje №12571
Весь день я ходжу в роздумах... З самого ранку мене так завели, що я не можу заспокоїтись...Я думаю багато хто встиг побачити нашу перепалку з пані, під моїм постом з відгуком клієнтки на російській мові.Я завжди дуже і дуже тактовна, я дуже намагаюсь нести тільки позитив до людей, як би важко мені не було, але я для себе вирішила розповідати в каналі тільки про хороше, намагатися не реагувати на негатив. Але тут мене прямо дуже зачепило, коли пані розділила людей на своїх і не своїх!!! Це як вибачте??? Мені здавалось, ми навпаки повинні підтримувати одне одного. Особливо зараз.Ви знаєте, Херсонщина ніколи не говорила на російській, там свій суржик. Я родом з Херсонщини, але чомусь вона опинилась перша в окупації. Мої батьки опинились в перший день в окупації!!!Я сьогодні задумалась, я більше 3 років пакую фіалки в газети, які були придбані ще на початку 22 року. І я вдячна всім моїм АДЕКВАТНИМ клієнтам, жоден з Вас навіть не натякнув на те, на якій мові вони надруковані, і що це не правильно чи ще щось, бо кожен бачить, який це регіон. Хто не знав, я живу вже більше 20 років на Харківщині.Коли ж ми будемо жити вже дружньо, підтримуючи один одного, не сваритись, не ділити на таких і не таких?Робіть добро, несіть добро і тоді наша країна буде краще.Не засуджуйте інших.Невже у нас нема інших проблем???Пані я заблокувала, я не дам в каналі ображати людей.