Fuente
Вінницько-Барська єпархія ПЦУ | ПОДІЯ | 13 квітня 2026 року, у Світлий понеділок, у Спасо-Преображенсь...
80 Vistas/Alcance
2026-04-13 16:14
Mensaje №8276
#ПОДІЯ | 13 квітня 2026 року, у Світлий понеділок, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулася зустріч архієпископа Вінницького і Барського Павла з благочинним Козятинського округу протоієреєм Валерієм Кушніром. Очільник благочиння привітав архіпастиря зі Світлим Христовим Воскресінням від себе особисто та від імені всього духовенства округи.Під час розмови протоієрей Валерій Кушнір доповів Керуючому єпархією про те, як відбулися пасхальні богослужіння на парафіях Козятинщини. Особливу увагу благочинний приділив громадам, де нещодавно відбулися ротації духовенства, зазначивши, що святкові відправи пройшли у молитовному піднесенні та злагоді. Також отець Валерій повідомив про виконання розпорядження Архієрея щодо розвитку інформаційної діяльності в окрузі. Зокрема, було створено офіційну сторінку та групи у соціальних мережах.Владика побажав пастирям і парафіянам кріпості духу, міцного здоров’я та непохитної віри у перемогу правди і миру в нашій державі.Подробиці за посиланням👇